Chromia Nedir?

Chromia Nedir?

Chromia Nedir?

Chromia, kendisinden önce gelen bu tür platformların eksikliklerini onarmaya çalışan merkezi olmayan bir uygulama platformudur. Chromia, mevcut platformların izin verebileceklerinden daha fazla ölçeklenebilen yeni nesil DApp’leri güçlendirmek istemektedir. Ethereum gibi mevcut platform bir oyun başlattı. Diğer DApp platformları, geliştirici ve tüketici deneyimi bir şekilde iyileştirmeye çalışan yıllar boyunca ortaya çıkmıştır. Ancak Ethereum, geliştiriciler için en popüler ve en çok başvuru olan platform olmaya devam etmektedir. Bununla birlikte, platform, yüksek ücretlerden yavaş onay sürelerine kadar, kullanıcıların platformda yaşadığı sınırlamalar çoğunu henüz çözebilmiş değildir.

Bunun gibi şeyler, DApp’lerin ve onunla birlikte blok zincirinin ana akım haline gelmesini engellemektedir. Chromia ekibi, DApp’lerin ana akım haline gelmesi için tüm blok zinciri konseptinin yeniden düşünülmesinin olanak haline gelmesine inanıyor. Bu nedenle, DApp’leri milyonlarca kullanıcıya ulaştırmak, kullanıcı deneyimini iyileştirmek ve geliştiricilere daha etkileşimli ve yaratıcı bir ortam sağlayacak bir platform oluşturmak istemektedir. Bunda başarılı olmak için Chromia, “ilişkisel” blok zinciri” dediği şeye güvenmektedir.  

İlişkisel blok zincirinin arkasındaki tüm fikir, gerçek dünyaya, sizin ve benim gibi günlük kullanıcılara hitap etmekte olan bir çözüm. Chromia, konsepti şöyle açıklıyor: “Her şey… blok zincirini geleneksel veri tabanlarıyla birleştirerek, insanların aşina olduğu bir ortamda ve herkesin öğrenebildiği bir dilde insanların gerçekten ilişki kurabileceği bir şey yaratmakla ilgili olmaktadır.” Kripto para rehberi ile bu tür kripto para ile ilgili soruşara ya da bilgilere kolayca erişim sağlanabilmektedir.

Chromia Nasıl Satın Alınır ve Saklanır?

CHR, Binance, CoinDXC, Huobi Global, Bilaxy, BitHumb, HotBit, KuCoin, WazirX, BitMax, Poloniex, Bittrex, Upbit, BitHumb ve Bilaxy dahil olmak üzere çeşitli saygın borsalar olarak listelenmektedir. Bununla birlikte eğer Binance borsasında Binance komisyon indirim kodu ile alındığında ömür boyu komisyon indirimi kullanarak yatırımlarınızı daha da çok değerlendirebilirsiniz.

CHR şu anda bir ERC-20 tokenidir, yani Ethereum uyumlu herhangi bir cüzdanda saklanabilme olanağı sağlar. MyEtherWallet, Guarda, Mist, Exodus, Edge, Trezor ve Ledger gibi birçok harika seçenek vardır. Chromia, mevcut DApp platformlarını rahatsız eden zorlu sorunları çözmek için benzersiz bir ilişkisel blok zinciri konseptlerini tanıtmaktadır. Bu, kullanıcıları çekmese bile, heyecan verici projeleri işe yararlı olmalı. Chromia, izlenmesi gereken bir tanesidir.

Güncel Binance Referans (Komisyon İndirimi) Kodları (Ömür Boyu Geçerli)

Binance %20 Komisyon indirimi kodunuz: JL3MPH7U

Binance Futures vadeli işlemler için %10 Komisyon indirim kodunuz: 48162505

                                   ​​​​​​​

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir