bagcilar escort

Instagram Beğeni Satışı

Instagram Beğeni Satışı

Takipçi satın almak ve beğeni alımıyla ilgili başvurularda bulunmak amacıyla resmi kurumlarla internet siteleri aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Instagram takipçi fiyatları ve beğeni satın alma fiyatları farklı işlemler olarak tanımlanır ve bu duruma göre alınabilir.

Instagram Çok Sayıda Takipçi Satışı

Hesap sahiplerinin bir anda hesaplarını takip eden kişi sayısını 10.000’in üzerine çıkarması, binlerce kişiyi sadece dakikalar içerisinde hesaplarını takip etmeleri için getirmeleri mümkündür. Instagram takipçi hilesi kullanılmadan böyle bir durum söz konusu olmayacağı için, tüm takipçilerin anında kabul edilmesini sağlayan programlardan da yararlanabiliyorsunuz. Hem mobil cihazlardan hem de bilgisayardan hesaplar için veri girişi yapılabilir.

Sistemde profilinizin kullanım dışı bırakılmasına yol açacak gayri resmi bir durum söz konusu olmayacağı için de doğal olarak tüm süreçten faydalanabiliyorsunuz. Sadece hesabınızın veri bilgilerinin değerlendirmeye tabii tutulabilmesi dahi, hesap sahipleri tarafından takipçi talep edilmesi durumunda verilerin denetlenebilir hale gelmesi sağlanacaktır. İşleme başlamadan önce kaç takipçiniz olduğu, doğrudan binlerce kişinin takipçi gelmesiyle ilgili faaliyetlerin ardından ne kadar takipçiniz olacağı hesaplanacaktır. Bu duruma göre işlemlere uygun olarak tanımlanan ödemeleri çok düşük bedellerde yapma olanağına sahip olacaksınız.

Instagram Beğeni Satışı Sitesi

Instagram’da bir veya aynı kişinin birden fazla hesabının direkt olarak aynı gün içerisinde hesap sahiplerinin isteklerine uygun şekilde takipçi satın alınmasıyla ilgili işlemler gerçekleştirilebiliyor. Instagram beğeni hilesi açılırken özellikle hesabın geneline yönelik değil, direkt olarak paylaşımlar baz alınarak bir çalışma gerçekleştirilecektir.

Anlaşmanızı yaparken öncelikle kaç adet paylaşım için beğeni alacağınızı, canlı yayınlarda izlenme isteyip istemediğinizi ve keşfete çıkarabileceğiniz paylaşımın olup olmayacağına karar vermelisiniz. Ardından firmayla iletişime geçtiğinizde, fotoğraflarınız için binlerce hatta on binlerce hesap tarafından beğeni yapılması mümkün hale gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir