Tuba Büyüküstün’ün Sevgilisi Tutuklandı!

Adı bir süredir Tuba Büyüküstün ile birlikte anılan ünlü işletmeci Umut Evirgen, geçtiğimiz gün kendilerini görüntüleyen muhabirlere uyguladığı gasptan dolayı tutuklandı. Tuba Büyüküstün hakkında ise herhangi bir işlem yapılmadığı öğrenildi.

Eşinden kısa bir süre önce boşanan ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün’ün adı bir süredir genç işletmeci Umut Evirgen ile anılıyordu. Aralarında çıkan aşk dedikodularını yalanlayan çift, geçtiğimiz Pazar günü Emirgan’da bulunan ve Evirgen’e ait olan mekanda görüntülenmişti.

Muhabiri Gasp Etti Tutuklandı

Kendilerini görüntüleyen muhabirin peşine korumalarını takan ve silah zoruyla görüntüleri alan Umut Evirgen, Sarıyer asayiş Büro Amirliği’ne yapılan şikayet üzerine gözaltına alındı.

Evirgen ile birlikte Doğan Akbaş ve Ahmet Fatih Baltacı isimli korumaların da gözaltına alındığı belirtildi. Dün gözaltına alınan Evirgen’in İstanbul Adalet Sarayı’na sevk edildiği ve korumalarıyla birlikte nitelikli yağma suçundan tutuklandığı belirtildi.

Umut Evirgen ve iki koruması kendilerini görüntülediği için bir muhabiri gasp ettiği için tutuklanırken, konu ile ilgili olarak ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün hakkında herhangi bir işlemin yapılmadığı ifade edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir