şişli masöz beylikdüzü masöz

Şortlu Kıza Saldıran Zanlı Hakkında Karar Çıktı!

14 Haziran günü mini şortu ile minibüse binen Asena Melisa Sağlam’a Ramazan ayında şort giydiği için saldırıda bulunan zanlı Ercan Kızılateş için karar verildi. Üniversite öğrencisi genç kızı darp eden saldırgan, geçtiğimiz günlerde tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edilmişti.

Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’ne gönderilen Kızılateş, ifadesinde yaptığından pişmanlık duyduğunu söyledi. Kızılateş hakkında tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılma kararı verildiği ifade edildi.

İddiaları Reddetti, O da Bana Saldırdı Dedi

Anadolu Adalet Sarayı’na getirilen Ercan Kılızateş’in koridorda ilerlerken kendisi için söylenen iddiaları asla kabul etmediğini ve darp olayının olmadığını söylediği, tam tersine Asena Melisa Sağlam’ın kendisine küfür ettiğini ve saldırdığını söylediği öğrenildi.

Ercan kılızateş’in savcı tarafından hakaret, halkı kin ve düşmanlığa tahrik, düşünceye ve hürriyete saygısızlık, kasten adam yaralama suçlarından tutuklanması talebiyle mahkemeye sevk edildiği öğrenilirken, Nöbetçi 5. Sulh Ceza Hakimliğinde pişman olduğunu ve genç kızı sadece güzelce uyarmak istediğini ancak işittiği hakaretlerden dolayı şiddet uyguladığını söylediği öğrenildi.

Kızılateş’e bu olaydan dolayı tutuksuz yargılama kararı verildiği ancak vergi kanununa muhalefetten 3 yıl 9 ay cezası olduğu için yeniden cezaevine gönderildiği belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat