şişli masöz beylikdüzü masöz

Kemal Sunal, Ölüm Yıl Dönümünde Anıldı!

Türk sinemasının unutulmaz isimleri arasında yer alan Kemal Sunal, ölümünün 17. yılında mezarı başında anıldı. Kemal Sunal’ın Zincirlikuyu’da bulunan mezarının başına başta ailesi olmak üzere çok sayıda hayranı geldi. Ünlü oyuncu okunan Kuran – Kerim ile anıldı.

Efsane ismin mezarına eşi Gül Sunal, oğlu Ali Sunal ve kızı Ezo Sunal’da geldi. Mezar başında okunan duaların ardından törene katılanlara helva dağıtıldı. Törenin tamamlanmasının ardından Kemal Sunal’ın eşi Gül Sunal bir açıklamada bulundu.

Onsuz Yaşamak Çok Zor Ama Hayat Devam Ediyor

Eşi Kemal Sunal’a yıllar geçtikçe daha fazla sevgi seli yaşandığını belirten Gül Sunal, yeni neslin de Kemal’le tanıştığını ve bu durumun onu ölümsüz yaptığını ifade etti. 17 yıldır babasız olduklarını ve onsuz yaşamanın çok zor olduğunu belirten Gül Sunal, yinede hayatlarına devam etmek ve ayakta durmak zorunda olduklarını sözlerine ekledi.

Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal ise babasına karşı gösterilen bu büyük sevgiden dolayı çok mutlu olduklarını dile getirirken, Kemal Sunal sayesinde kocaman bir aile olduklarını da sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat