şişli masöz beylikdüzü masöz

Şeyma Subaşı’dan Ahmet Hakan’a Cevap!

Eylül ayında televizyonun dahi çocuğu olarak bilinen Acun Ilıcalı ile dünya evine girmeye hazırlanan Şeyma Subaşı, yaptığı röportaj hakkında alaycı bir yazı yazan gazeteci Ahmet Hakan’a cevap verdi.

Katıldığı yarışma programının ardından sunucu Acun Ilıcalı ile aşk yaşamaya başlayan ve bu ilişkiden Melisa adında bir kız çocuğu sahibi olan Şeyma Subaşı, son günlerin en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor.

Özellikle sosyal medya paylaşımları dikkat çeken Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde bir dergiye röportaj vermişti. Yaşadıklarını ve duygularını içtenlikle anlatan Subaşı, bu röportajının ardından gazeteci Ahmet Hakan’ın diline düştü.

Ahmet Hakan’ın Yorumlarına Anında Cevap Verdi

Ahmet Hakan’ın köşe yazısında kendisinden bahsederek röportajı ile dalga geçmesine sinirlenen Şeyma Subaşı, ünlü gazeteciye oldukça sert bir cevap verdi. Ahmet Hakan’ın yazısına Instagram üzerinden cevap veren Şeyma Subaşı, ünlü gazetecinin kendisini kullanarak gündemde kalmanın yolunu bulduğunu ifade etti.

Kendisiyle alay ettiği için rahatsızlığını dile getiren Subaşı, Ahmet Hakan’ın Kanal D ana haberi sunmaya başladıktan sonra reytinglerde düşüş olduğunu söylerken, kendi adını kullanarak yeniden reytinglerini yükseltebileceğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat