şişli masöz beylikdüzü masöz

İçimdeki Poyrazı Öldürdüler

İlker Kaleli içinde yer almadığı Poyraz Karayel Küresel Sermaye Filmi hakkında açıklamalarda bulundu.

Poyraz Karayel dizisinin başrol oyuncusu İlker Kaleli, aynı ekip ve oyuncuların çektiği Poyraz Karayel Küresel Sermaye filminde ise rol almamıştı. İlker Kaleli, filmde neden rol almadığını ve yaşadığı kırgınlığı ilk defa açıkladı.

İlker Kaleli’nin, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde katıldığı söyleşide bir öğrenci, Kaleli’ye Poyraz Karayel: Küresel Sermaye filmi hakkındaki görüşlerini sordu. İlker Kaleli, filmin çekileceğinden bile sonradan haberdar olduğunu ve artık içindeki Poyraz’ın öldüğünü söyledi.

Kaleli, konu ile ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Bizim böyle bir film çekileceğinden haberimiz yoktu. Bize bir şey söylenmedi, fikrimiz sorulmadı. Çok üzücü oldu bizim için. Daha önce de çok ayıplar yaşandı, konuşmadım. İnsanlar işlerinden oldu vebali üstümüze kaldı, konuşmadık çünkü dizimiz yayındaydı ve seyircimize her şeyden önce saygımız vardı, sessiz kaldık. Hatır vardır, kadir kıymet vardır. Bunları bilmeyip gözü paradan başka bir şey görmeyen insanların davranışları gibi oldu, yakıştıramadım. Üzüldüm, bugüne kadar yaptığım her projede içimde bir şeyler kalmıştı ama içimdeki Poyraz’ı öldürmeyi başardılar.

Başrollerinde Celil Nalçakan, Musa Uzunlar, Emel Çölgeçen, Ali İl, Cem Cücenoğlu, Şükran Ovalı ve Erkan Can’ın yer aldığı Poyraz Karayel: Küresel Sermaye, 15 Aralık’ta vizyona girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat