şişli masöz beylikdüzü masöz

Küçük ve Orta Ölçekli Otel İşletim Programı

Küçük veya Orta Ölçekli bir otel işletmecisi iseniz ve muhasebe kayıtları, rezervasyon takibi ve büro işlemlerine artık yetişemiyor musunuz? İşletmeye ayırdığınız zaman ile çok büyük zaman kaybı yaşadığınızı mı düşünüyorsunuz? Arada unuttuğunuz ve canınızı sıkan yapılacaklar listesi her geçen gün kabarıyor ve gözünüzü korkutur halde mi?

Bu Soruların Cevabı Evet İse

Bu sorularınızın cevabı evet ise, ödüllü otel işletim programlarımıza kayıt olmamışsınız demektir. Otel işletim programlarımız sizler için otelinizde gereksinim duyulan tüm işleri düzenli ve eksiksiz olarak yerine getirmenizi sağlayan, kolay kullanım ve keyifli bir işletmecilik deneyimi yaşayacağınız bir otel programı.

Program İçeriği

Bu program, içerik olarak Muhasebe Uygulamaları, Rezervasyon Takibi, Ön ve Arka Büro uygulamaları, Kanal Yönetimi ve Ücretsiz Yedekleme imkanı sunar. Otelinizin oda sayısına göre farklı kategorilerde satışa sunulan otel yazılımı, 1 odadan 40 odaya kadar olan işletmelerinizin tüm ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Bilgisayar, Tablet ve Akıllı Cihazlarda kullanım imkanı bulunan bu benzersiz yazılım ile siz de ayrıcalıklı bir işletmecilik deneyimi yaşayın.

https://hmsotel.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat