Sadakatsiz Son Bölüm İzle

Sadakatsiz Son Bölüm İzle

 Sadakatsiz Son Bölüm İzle

 Her çarşamba yayınlanan, listelerde ilk sıralarda yer alan “Sadakatsiz” dizisi şüphesiz konusu ve seçkin oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıca 2021 yılı içerisinde Pantene’nin sponsorluğunda yürütülen 47. Altın Kelebek Ödülleri’nde de pek çok kategoride aday gösterildi.

 7 Ekim 2020 tarihinde yayın hayatına başlayan, yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt’un üstlenmiştir. İlk sezonun senaryosunu Kemal Hamamcıoğlu ve 2.sezonun senaryosunu Dilara Pamuk’ un yazdığı Sadakatsiz dizisinin çekimleri devam etmektedir.

 Başrollerinde Caner Cindoruk, Melis Sezen, Cansu Dere ve Berkay Ateş’in yer aldığı, Kanal D’nin her çarşamba akşamı yeni bölümleriyle ekrana gelen Sadakatsiz dizisinin bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünün konusu ise şöyle:

 Ali’nin kazası Asya ve Volkan’ı birbirine bağlarken, Aras’ın daha önce hiç görülmemiş bir yönünü de gözler önüne seriyor. Volkan’ın, Asya’nın hayatını kontrol etme girişimi engellenirken, yangından sağ kurtulan kişinin ortaya çıkması, teraziyi değiştirecek bir gizem perdesini kaldırıyor. Felaket sonucunda Ali ve İpek’ in bağı güçleniyor mu yoksa yeni bir belanın işareti mi?

 Sadakatsiz dizisinin son bölümünü trt.com.tr den izleye bilirsiniz.

 Oyuncular ve Karakterleri

-Cansu Dere -Asya Yılmaz

-Caner Cindoruk -Volkan Arslan

-Melis Sezen -Derin Güçlü Arslan

-Berkay Ateş -Aras Ateşoğlu

-Haluk Güçlü – Burak Sergen

-Özge Özder -Derya Samanlı

-Yeliz Kuvancı – Bahar Ergener

-Şafak Başkaya -Leyla

-Sümeyye Aydoğan -Ceren

-Aslı Orcan -Kadir Güneş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir