şişli masöz beylikdüzü masöz

Tek Bir Program ile Tam Kontrol

Toptancılar, perakendeciler, depolar ve stoklu çalışan bütün işletmelerin dikkat etmeleri gereken konuların başında stok takibi gelmektedir. Hangi üründen ne zaman ne kadar satın alındığı, ne zaman ne kadarının satıldığı konularında otokontrol sağlamaya yardımcı olan stok takip programı bir işletmenin ihtiyacı olan bütün modülleri bünyesinde toplamış durumda.

Fonksiyonel Bir Program

Stok programı ile işletmenizin bütün metaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Hangi üründen kaç adet girmiş, kaç adet satışı yapılmış ya da en çok ve ez az satan ürünler hangileri çok kolay bir biçimde öğrenmenize imkan veren market programı ile kayıp ve çalınma durumlarının da önüne geçebilirsiniz.

Kullanımı Kolay Bir Program

Kullanım kolaylığı ile bir çok işletme tarafından tercih edilen stok takip vebarkod programı olan yazılım Sahra Soft Yazılım Bilişim ve Otomasyon Sistemleri tarafından geliştirilmiş ve kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirilmiştir.

Sayım yapmanıza, nakit akışınızı izlemenize izin veren yazılım ile ayrıca gerekli donanıma sahipseniz ( barkod yazıcı cihaz) barkod basma imkanına da sahipsiniz.

İçerdiği modül ile sınırsız kasiyer hesabı açabilirsiniz ve kasiyerlerinizin gerçekleştirdikleri bütün işlemeleri ayrıntıları ile takip edebilirsiniz.

Birden fazla satış ekranı açmanıza izin veren yazılım aynı zamanda barkodlu teraziler ile de entegre olarak çalışır. Barkodlu teraziden çıkan barkod bilgilerinin tanımlanması ile ürün ve gramaj ayrımı yapılabilir. Yazılımlar hakkında ayrıntılı bilgi almak ve firma ile iletişime geçmek için sahrasoft.com/Stokprogrami sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat