şişli masöz beylikdüzü masöz

Şile’de Adım Atacak Yer Kalmadı!

Son günlerde yaşanan kavurucu sıcakların etkisiyle insanlar kendilerini en yakın sahillere attı. Tatile gitme şansı bulunanlar sıcakları havuz ve denizde atlatırken, tatil fırsatı bulamayanlar kendilerine en yakın deniz kenarına günübirlik de olsa gitmeye çalıştı.

İstanbul’da yaşayan vatandaşlar için en yakın adres olan Şile, hafta sonunda adeta akına uğradı. Aşırı sıcaklardan biraz olsun kurtulmak ve ferahlamak isteyen vatandaşların Şile’ye akın ettiği öğrenildi.

Şile’ye 1 Milyon Araç Girişi Gerçekleşti

Afrika üzerinden gelen kavurucu sıcaklar nedeniyle sahillere akın eden vatandaşlar için en yakın adreslerden birisi olan Şile’ye 24 saat içinde 1 milyon araç girişi olduğu açıklandı. Denizde adım atacak yer kalmadığı belirtilirken, vatandaşların güneşten korunmak için kafalarına tencere dahi geçirmesi dikkatlerden kaçmadı.

Akşama kadar denizin tadını çıkaran vatandaşların evlerine dönmesiyle birlikte Şile’de adeta bir çöp yığını oluştuğu ifade edildi. Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu, yaptıkları incelemeler sonucunda Şile’ye son 24 saatte 1 milyondan fazla araç girişi yapıldığını belirlediklerini söyledi. Bölgede güvenlik tedbirlerinin de en üst seviyeye çıkartıldığı açıklandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat