şişli masöz beylikdüzü masöz
SES FREKANSLARININ ULAŞILMAZ GÜCÜNÜ KEŞFEDİN

SES FREKANSLARININ ULAŞILMAZ GÜCÜNÜ KEŞFEDİN

SES FREKANSLARININ ULAŞILMAZ GÜCÜNÜ KEŞFEDİN

Kadim bir ilim olarak bilenen ayurveda da seslerin gücü tartışmasızdır. Koku ile tedavi kadar ses ile tedavi ayurveda ekolünde sıklıkla kullanılmaktadır. Tibet çanakları ise seslerin gücünü kullanmada en etkili araçtır. Mitr ailesi olarak her büyüklükte ürettiğimiz tibet kaseleri ile karşınızdayız. Geçmiş çağlarda ilk müzik aleti olarak da bilinen bu çanaklar sayesinde zihindeki düşünceler kontrol altına alınmaktadır. Sizler de günlük telaşlardan yorulduysanız, zihninizi durduramıyorsanız tibet çanaklarından yardım alabilirsiniz. Elbette Tibet çanaklarına ilave olarak tütsü, doğal taş kullanabilirsiniz. Bu üç ürünün zihni, duyguları yumuşatıcı gücü Mitr ailesi ile bir tık kadar uzağınızda.

Tibet çanları ile nasıl seslere ihtiyacınızın olduğu tespiti çok önemlidir. Küçük kaselerden daha tiz ve Hertz olarak büyük sesler çıkmaktadır. Eğer meditasyonunuzu dinlendirici olacak şekilde yapacaksanız Mitr ailesi olarak büyük kaseleri kullanmanızı tavsiye ederiz. Büyük Tibet kaseleri ile daha kalın sesler çıkmaktadır ve bu şekilde ruhunuzun da doyduğunu hissedeceksiniz.

Çakralarla Beraber Gelen Var Oluş Sırrı

Tibet çanağını üretirken farklı materyaller kullansak da insanın varoluş sırlarını kaselerde kullanmayı ihmal etmedik. Çanakla beraber gelecek olan tokam da aynı sırları taşımaktadır. İnsanların varlığı çakralar üzerine kurulmuştur bu nedenle hem kaselerimizde hem tokmaklarında 7 çakrayı aktive edecek materyaller mevcuttur. Tibet çanağınızı ses için kullanırken ortamda buhurdanlıkile buhu oluşturabilirsiniz. Sesin ve kokunun birleşimi ile meditasyonda zirveleri görebilirsiniz.

Mitr ailesi olarak etkili bir meditasyon yapmak için Tibet çanağını dikkatli kullanmanız gerekiyor. Buna göre önce çanağı elinizin ortasına doğru bir şekilde yerleştirmelisiniz. Elin tam ortasına sabitlediğiniz çanağın çeper kısımlarına tokmağınızla güçlü daireler çizmeniz gerekiyor. Sesin devamlı olmasını istiyorsanız çepelere çizmiş olduğunuz dairelerin gücünü ve sayısını artırmalısınız. Tibet çanağınızı kullanırken tütsülükyardımıyla tütsü kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat