şişli masöz beylikdüzü masöz
Romantik Gerilim Filmi Severlere Stars At Noon

Romantik Gerilim Filmi Severlere Stars At Noon

Romantik Gerilim Filmi Severlere Stars At Noon

Romantik olsun ancak aynı zamanda gerilim olsun diyenler için alternatif sinema filmlerinden biri de Stars At Noon. Film Covid-19 salgını esnasında geçiyor. Bu haliyle güncel olarak son yayınlanan filmlerden biri olarak izlenebilir.

Denis Johnson’ın romanından uyarlanan Claire Denis’ Stars at Noon neredese bir sabır egzersizleri sunuyor. Bu yılın başlarında Cannes’da ilk kez yayınlanan ve Grand Prix’yi Close ile paylaşan film, gelişiminde birçok yinelemeden geçti. Robert Pattinson, Taron Egerton’a katılmadan ve ardından filmden çekilmeden önce, aslen Daniel’in karşısında yıldız Margaret Qualley olarak rol aldı. Joe Alwyn sonunda başrolü üstlendi. Film 1980’lerdeki Nikaragua devriminin arka planında geçen bir hikayeden COVID-19 salgını sırasında geçen bir hikayeye dönüşmektedir. Liderler arasındaki kimya eksikliğinden etkilenen Stars at Noon Qualley ve Alwyn’in performansları ve Denis’in mükemmel bir skorla noktalanan yemyeşil bir vizyonu tarafından kurtarılmaktadır.

Stars At Noon Özeti

Trish (Qualley), Daniel (Alwyn) ile tanıştığında pandeminin ortasında bir Nikaragua şehrinde mahsur kalır. Kosta Rika’ya gitmek için umutsuz olan Trish, sorunu her açıdan çözmektedir. Filmde yarım yamalak bir hükümet yetkilisi ve şimdi bir gece bir otel barında tanıştığı Daniel adında gizemli İngiliz adam ile kesişir. Ancak tek gecelik bir buluşma olarak başlayan şey tam gelişmiş bir ilişkiye dönüşür. Çok geçmeden ikili birbirlerine olan aşklarını ilan eder. Böylelikle Nikaragualı yetkililerden ve CIA’den Kosta Rika sınırına doğru kaçarlar.

Bir gazeteci olarak bocalayan Trish, seks işçiliğine dönmektedir. Ve Stars at Noon’un ilk saatinde otel banyolarından tuvalet kağıdı çalar. Otel büfelerine çöker ve çoğunlukla Daniel tarafından gece yarısı takılmaları arasında görmezden gelinir. Yine de Daniel ve Trish arasındaki çekim yadsınamaz. En azından filmin izleyicilerin düşünmesini istediği şey budur.

Daniel kendini onun yörüngesinde bulur, ancak Trish’in katıksız iradesinin mi yoksa Daniel’in kendi kayıtsızlığının mı onu filmin başladığı Nikaragua şehrinden uzaklaştırıp Kosta Rika sınırında kaçmaya daha da yaklaştırdığı asla net değildir. Filmin romantik olmasının yanında gerilim olması ikinci bir avantajı olarak görülebilir. Film sinema platformları ile birlikte fulltimehdfilmizle.com sayfasından 4k film izle menüsüne ulaşarak 4K kalitesi ile izlenebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat