FATİH  ERYILMAZ  KİMDİR? (KIBRIS)

FATİH ERYILMAZ KİMDİR? (KIBRIS)

Yaşamını KKTC’de sürdüren Türkiyeli İşadamı Fatih Eryılmaz’dan yeni projeler yolda Türk asıllı ve aynı zamanda Kıbrıslı bir iş adamı olan Fatih Eryılmaz Türkiye’de Gerek sağlık, gerek tarım, gerekse de gıda sektöründe yatırımlar gerçekleştirdi. Ülkemizde de yatırımlarına hız veren Eryılmaz, birçok sektöre girmeyi başardı ve yatırımlarına da hız vermeye hazırlanıyor.

Fatih Eryılmaz aynı zamanda, Türkiye’de bulunan Yiğitler Tekstil Sanayi A.Ş sahibidir. Yiğitler Tekstil Sanayi A.Ş İstanbul merkezinde bünyesinde 75 kişilik profesyonel kadrosuyla Astarlık kumaş üretimi ile Avusturya, Macaristan, Rusya olmak üzere Dünyanın dört bir yanına özel dökümlü astarlık kumaşları İhraç ediyor. Konfeksiyon alanında özel teknikleri hayata geçirip bir çok yaratıcı giyim ve moda alanında özel tasarımları ortaya çıkaran şirket , Özel moda evlerinin adeta tercihi haline gelmiş durumda. Türkiye ekonomisine de ihracat pazarında da yansımaları olan şirketin başarıları hala devam ediyor

Öte yandan İstanbul Nişantaşı’nda “Müşkülpesent” isimli seçkin ve prestijli bir Restoran’ın da sahibi. Müşkülpesent seçkin mekanlar arasında İstanbul’da üst sıralarda yer alıyor Seçkin misafir portföyünde hizmet veren restoranda Dünya mutfağında ün yapmış aşçıların toplandığı bir merkez. Nişantaşı semtinde mihenk taşı olan mekan her hafta ağırladığı seçkin misafirleriyle de renkli ve seçkin mekanlar arasında yer almakta. Yeni yatırımlarına hız kazandıran İşadamı Fatih Eryılmaz KKTC’de birçok sektörde başarılı işlere imza atmış ve Kıbrıs’ta adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Özellikle Ülkemizde sağlık alanında bir çok yeniliği ada insanıyla buluşturmaya hazırlananıyor.

Eryılmaz’ın projeleri oldukça merak ediliyor, Sağlık alanının yanı sıra Seri üretim stili planlanan Konfeksiyon ve hazır giyim sektöründe Ada insanına sağlayacağı istihdamlarla da merak edilmekte.

Türkiye’de yüzlerce emekçiye iş olanağı sağlayan Kıbrıs Fatih Eryılmaz’ın yapacağı atılımlarla Ada ekonomisine olumlu katkıları bekleniyor. Özellikle Gıda, sağlık ve Konfeksiyon alanlarında KKTC’de gelişememiş olan sektörlerde adaya adeta “can suyu” olması bekleniyor Son zamanlarda Pek çok Türkiye’de bulunan İş adamı KKTC’ye yatırımın oldukça güvensiz olduğu yansıtıldıysa da bu algıyı cesur adımla ve cesur yatırımlarla İş Adamı Fatih Eryılmaz kırmayı başardı.

https://www.youtube.com/watch?v=Cd3alsKUtXE

 “HAYAT CESURLARA TORPİL GEÇER”

İş adamı Fatih Eryılmaz yatırım hevesinizin maksadı tam olarak nedir sorusuna şu cevabı verdi;  “Hayat yaşamak nefes almak için ideal bir ortam, ama hedefinize gittiğiniz yolda cesur adımlarınızı atmazsanız büyümek ve kazanmanın yanı sıra kazandıramazsanız da, hayat benim için sadece Kazanabilmek değil aynı zamanda  “KAZANDIRMAKTIR” da O yüzden “Hayat yalnızca cesur olanlara torpil geçer” yanıtını verdi.

“ KKTC ekonomisi küçük bir lokomotif “ Kıbrıs ekonomisini değerlendiren Eryılmaz “KKTC de ciddi sorunlar var küçük bir ülkede çok korkak adımlar atıldı, biz ekibimizle cesur adımlar atıp yeni atılımlarla KKTC ekonomisinin çehresini değiştirmek istiyoruz.

                                    İSTANBUL MÜŞKÜLPESENT/NİŞANTAŞI

 

                                    İSTANBUL MÜŞKÜLPESENT/NİŞANTAŞI

 

KKTC’DE BOŞ VAATLER İLE SİYASET YAPILIYOR

İş adamı Eryılmaz KKTC siyasetini de değerlendirerek şunları söyledi “KKTC’li siyasilerin yaşamlarını görüyorum hepsi alanlarında Birer iş insanı, kendi toplumlarına kapı açacak yeni sinerji yaratacak heyecan içinde olurlarsa halklarını mutlu ederler, biz bu sinerji için her zaman burada olacağız”  KKTC Fatih Eryılmaz gerçekleştireceği yeni yatırımlarla, adından  daha da söz ettirecek gibi gözüküyor. Ki atmış olduğu cesur adımlar Türkiye’de ki başarılarıyla adından bir hayli söz ettiriyor Seçkin iş insanı Eryılmaz’ın KKTC sevdası da bu cesur adımlarının bir sebebi olarak iş alanlarında belirmeye pek yakında başlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir