Başarılı Beden Eğitimi Öğretmeni ve Kişisel Koç Mehmet Ali Kömeli

Başarılı Beden Eğitimi Öğretmeni ve Kişisel Koç Mehmet Ali Kömeli

Başarılı Beden Eğitimi Öğretmeni ve Kişisel Koç Mehmet Ali Kömeli

Mehmet Ali Kömeli, sahip olduğu sertifikalar ve spora aşkı ile bilinen bir kişiliktir. Uzun yıllardır sporla iç içe olan ve bu spor sevdasını kariyeri haline getirerek bu alanda eğitimler alan Kömeli, sayısız sertifikaya sahiptir. Bu sertifikaları ile ne kadar uzman olduğu da anlaşılabilmektedir. Günümüzde beden eğitimi öğretmenliğinin yanı sıra pilates eğitmeni, fitness antrenörü, kişisel koçluk gibi pek çok alanda da çalışmalarını sürdürmektedir.

Mehmet Ali Kömeli, başarılı bir eğitim hayatına sahiptir ve bu nedenle pek çok kişi tarafından talep edilen bir eğitmendir. Sahip olduğu başarıları ile adından sık sık söz ettirmekte, hem bireysel hem de toplu şekilde eğitimler vererek kişilerin spora olan ilgisini arttırmaktadır. Mehmet Ali Kömeli ‘nin kişisel web sitesine link üzerinden ulaşılabilmektedir.

Mehmet Ali Kömeli Kimdir?

Mehmet Ali Kömeli, ilkokul ve ortaokul eğitimini Ankara’da tamamlamıştır. Daha sonra lise eğitimin almak için İzmir’e gitmiş ve liseyi bitirdikten sonra yine İzmir’de bulunan Dokuz Eylül Üniversitesi’ni kazanmıştır. Yükseköğrenimini tamamladıktan sonra bulunla yetinmemiş ve Ege Üniversitesi’nde yüksek lisans programına kaydolup bu eğitimini de başarılı bir şekilde tamamlamıştır.   

2018 yılından itibaren kariyerinde gelişmek için önemli adımlar atan Mehmet Ali Kömeli, spor koçluğu alanında sertifika almıştır. Buna ek olarak antrenörlükte iletişim becerileri, spor hukuku, self-study, personal trainer, Türkiye Vücut Geliştirme Federasyonu eğitimi, Marmara Üniversitesi spor koçluğu, sporcu beslenmesi gibi pek çok sertifikası bulunmaktadır. Bu sertifika ve belgeler Mehmet Ali Kömeli’nin ne kadar başarılı olduğunu tekrar tekrar gözler önüne sermektedir.

Mehmet Ali Kömeli

Mehmet Ali Kömeli, spor alanında son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden bir tanesi haline gelmiştir. Daha önce de söz edildiği üzere eğitim hayatı ve kariyeri başarılar ile doludur. Bu nedenle spor eğitimi konusunda oldukça talep edilen isimler arasındadır. Zira pek çok birey, Kömeli gibi başarılı ve bilgili isimlerle çalışmak istemektedir.

Alanında oldukça deneyimli ve bilgili olmasına rağmen her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmekte, lisans ve sertifika programlarına katılarak sahip olduğu bilgi birikimi belgelemektedir. Bu sayede de spor eğitmenliği alanında aranan isimlerden bir tanesi haline gelmiştir.

Mehmet Ali Kömeli, birebir eğitimleri ile de başarısını kanıtlamaktadır. Mehmet Ali Kömeli koçluğunda spor yapan bireyler, çok yüksek verimler alabilmektedir. Özellikle hem antrenörlük becerisine sahip olması hem de sporcu beslenme alanında yetkin olması, Mehmet Ali Kömeli ile spor yapan bireylerin çok iyi sonuçlar almasını desteklemektedir. Kömeli, spor eğitimlerinde azimli, hırslı, planlı ve en önemlisi motive edici şekilde hareket etmektedir.

Mehmet Ali Kömeli Mesleği

Mehmet Ali Kömeli, alanında pek çok eğitim almış bir beden eğitimi öğretmenidir. 4 yıldır özel bir kurumda eğitim vermeye devam etmektedir. Ancak başarılı eğitmenin mesleki unvanları oldukça fazladır. Daha önce de belirttiğimiz üzere pilates ve fitness dallarında bireysel dersler vermektedir. Buna ek olarak spor yaparak sağlıklı bir şekilde vücut geliştirmek, kilo vermek, kilo almak, sıkılaşmak gibi istekleri olan bireylere özel olarak ilgilenerek kişisel koçluk desteği de sağlamaktadır.

Kişisel koçluk desteğinde tamamen kişilerin vücutlarındaki yağ ve kas oranı ile plan oluşturulmakta ve spor düzeni sağlanmaktadır. Mehmet Ali Kömeli ayrıca kişisel koçluk desteği verirken beslenmenin nasıl olması gerektiği hakkında da programlar hazırlayarak en etkili sonucun alınmasına yardımcı olmaktadır.

Kısaca özetlemek gerekirse; Mehmet Ali Kömeli alanında eğitimli bir beden eğitimi öğretmeni, pilates eğitmeni, fitness eğitmeni ve kişisel antrenör olan başarılı bir kişiliktir.   

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir