şişli masöz beylikdüzü masöz

Limit Fx Güvenilir Mi


Limit Fx güvenilir mi? şirketin merkezi Birleşik Arap Emirlikleri’nde yer almaktadır. Aynı zamanda Birleşik Arap Emirlikleri tarafından denetlenmekte ve de Türkçe hizmetleri de bulunmaktadır. 202 senesinden beri forex piyasasında hizmet vermekte olan Limit Fx, faizsiz hesap şeklinde bir hesap opsiyonu da sunmaktadır. Ortalama düzeydeki spread ve de geniş enstrüman listesi ile çeşitli türlere yatırım olanağı tanıyor. Fonlama kredi kartı ile kabul edilmeyip, banka havalesi yöntemi kullanılmaktadır. Sitede 7/ 24 döviz, borsa, petrol, doğalgaz endekslerine yatırım yapabileceğiniz belirtiliyor.

 Ücretsiz demo hesapları bulunmakla birlikte, siteyi tanımak için güzel bir olanak olduğunu söyleyebiliriz.limitfx giriş adresi Ülkemizde SPK tarafından sıkça denetim gerçekleşmekte olup, bu firmada yasaklı siteler arasındadır.

 Limit Fx hesap açmak isteyen kullanıcılar VPN ile giriş yaparak siteye erişim sağlayabilirler. Sitenin güvenilirliği ile ilgili kullanıcı yorumlarını değerlendirdiğimiz takdirde pek çok olumsuz yorum ile karşılaştık. Limit Fx güvenilir mi? sorusunun cevabını kullanıcı yorumları ile verecek olursak pek güvenilir görünmüyor. Fakat olumsuz yorumların yanı sıra bazı kullanıcılar tarafından yapılan olumlu yorumlar da mevcut. Hesap açıp açmamak tamamen sizin inisiyatifinizde olan bir durum olmakla birlikte küçük hesaplarla denemeler gerçekleştirebilir, bu şekilde site ile ilgili kendi değerlendirmenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat