şişli masöz beylikdüzü masöz

Estetiğin Profesörü Prof. Dr. Teoman Eskitaşçıoğlu


İnsanlar zaman zaman vücudundan hoşnutsuz olurlar. Vücutlarının bir kısmını beğenmezler. Bunun için de çeşitli yollara başvurur ve bu hoşnutsuzluğu gidermeye çalışırlar. Yanlış yollara başvurmak bazen pahalıya mâl olur. Doğru yol ise daima işin eğitimini almış uzmanına gitmektir. Başvurulan yollardan biri estetiktir. Estetik de elbette uzmanına yaptırılmalıdır. Sık sık medyada çıkan haberlere mağdur sıfatı ile konu olmamak için estetik asla sıradan birine yaptırılmamalıdır. Estetiği yapacak kişinin belgeleri ve eğitim düzeyi kontrol edilmeli ve risk alınmamalıdır. İşte tam da bu konuda Türkiye’nin en güvenilir isimlerinden biri Profesör Doktor Teoman Eskitaşçıoğlu’dur. Kayseri yağ alma konusunda en güvenilir isimlerden biridir.

Teoman Eskitaşçıoğlu Kimdir?

Teoman Eskitaşçıoğlu, 1972’yılında Van’da doğmuş, 1995’te Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olmuş, bir süre pratisyen hekim olarak çalışmış, 2003’te Erciyes Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanlık eğitimini tamamlamış bir doktordur. 2010 yılı itibari ile Kayseri’de Doç. Dr. olarak öğretim üyeliği yapmaktadır. 2013 yılı Ocak ayından bu yana da Kayseri Memorial Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümünde doktorluk yapmaktadır. Kayseri’nin ve Türkiye’nin tanınan estetik doktorlarından biridir. Kayseri burun estetiği denildiği an akla ilk gelen isimdir.

Prof. Dr. Teoman Eskitaşçıoğlu Hangi Hizmetleri Vermektedir?

Profesör Doktor Teoman Eskitaşçıoğlu birçok estetik operasyonunu yapmakta ve bu alanda birçok hizmeti vermektedir. Yüz bölgesinde rhinoplasti, botox, kulak estetiği, yüz germe hizmetleri vermektedir. Göğüs kısmında meme büyütme, meme küçültme, meme dikleştirme hizmetleri ile birlikte diğer vücut bölgelerinde PRP, karın şekillendirme, liposuction, yağ grefti uygulamaları, popo kaldırma gibi hizmetleri de verir. Hastalarının güvenini kazanmış bir doktor olmasının yanı sıra kayseri liposuction denildiğinde önerilen ilk isimdir. Profesör doktor Teoman Eskitaşçıoğlu ile kendi sitesi olan https://teomaneskitascioglu.com/ adresini kullanarak iletişim kurabilir, randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat