şişli masöz beylikdüzü masöz

Çalışırken Rahat Olmak

 

Günlük yaşantımızda iş yaşantısının oldukça yoğun olması çalışan kişileri oldukça yormaktadır. Özellikle hayat kurtarmak için çalışan doktor ve hemşirelerin çok daha yoğun bir tempoda çalışıyor olması onların biraz daha rahat etmesini gerektirmektedir. Hemşirelerin gün boyu sayısız hastaya yardımcı olmaya çalıştığını da düşünürseniz giysilerinin nefes alması ve ayaklarının çok rahat etmesi gerekmektedir. Hemşire formaları çalışma konforunu artıracak şekilde ve rahatlıkta kumaşlardan özel olarak üretilmelidir. Bu ihtiyacın farkında olan üretici firmamız ve tasarımcılarımız nefes alan ve çalışma esnasında her anlamda konfor sunan özel ürünler üretmektedirler.

Farklı Tasarımlar İle Hemşire Formaları

Hemşirelerin yoğun çalışmasına uyum sağlayacak olan farklı hemşire formaları kısa kollu, uzun kollu, hamile hemşire tasarımları, başhemşire formaları, tesettür modeli, yarasa kol, sıfır yaka, hâkim yaka, erkek yaka, kare yaka, zürafa yaka, beşgen yaka, japone yaka, lakos yaka ve fermuarlı yaka seçenekleri ile tamamen özel kumaşlardan üretilmektedir.

Ayrıca farklı bölümlerde görev yapan hemşireler için renk seçenekleri de bulunmaktadır. mesela çocuk hemşireleri için oldukça şirin ve geniş renk seçenekleri arasında seçim yapabilirisiniz.

Hemşire formalarının tamamlayıcısı olan pantolonlarda da farklı seçenekler bulunmaktadır. boru paça, hafif İspanyol paça ve beli lastikli pek çok model bulunmaktadır. Günümüz itibariyle hemşirelere özel ve onların beklentilerini karşılayan şık ve rahat formaların üretildiğini söylemek mümkün olmaktadır.

Hemşireler İçin En İyisi

Eskiden üretilen tek tip ve sıkıcı hemşire formaları tarihe karışmayı hak ettiği için özel tasarımlar sağlık sektöründe de ön planda yer almaya başlamıştır. Kalın ve nefes almayan kumaşların yerine pamuklu ve likra özelliği olan özel kumaşlar ile bu yoğun çalışma hayatı için biraz da olsa kolaylık sunulmaya çalışılmaktadır.

Formalarda istediğiniz modeli tam takım halinde alabileceğiniz gibi sadece alt veya üst olarak da satın alma imkânınız bulunmaktadır. Medikalcileri dolaşmanıza hiç gerek kalmadan internet sitesi üzerinden istediğiniz beden ve modelde hemen sipariş verme imkanınız bulunmaktadır. Labor Medikal Tekstil 1979 yılından beri yerli üretim hemşire formalarını üreterek; sektörde adından sıklıkla söz ettirmeyi de başarmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat