şişli masöz beylikdüzü masöz

İzmir Genelinde Kaliteli Servis

Beyaz eşyalar, sahip oldukları görevlerin yanı sıra yüksek fiyatları nedeniyle evler için en önemli eşyalar durumundadır. Bu sebeple beyaz eşya bakım ve onarımı profesyonel firmalar tarafından yapılmalıdır. Uzun yıllara dayanan tecrübesi ile beyaz eşya bakımında kaliteli hizmet veren egeizmirservis.com İzmir’in pek çok semtinde faaliyet göstermektedir. Evde bulunan tüm beyaz eşyaların her türlü bakım ve onarımını yapan firma, izmir klima montajı için müşterilerin tercihi ettiği firma olmayı başarmış durumdadır.

İzmir Klima Servisi Hızlı ve Güvenli

Yaz aylarında yaşam alanlarının en önemli eşyası olan klimaların verimli çalışabilmesi için bakımlarının zamanında ve yetkili firmalar tarafından yapılması gerekmektedir. Klimaların insan sağlığı üzerinde olumsuz etkileri olabileceğini bilen firma, bu nedenle klima bakımlarını titizlikle gerçekleştiriyor. Firmanın yaptığı klima bakımları ile hem klimanın verimi artıyor, hem de insanların sağlığını tehdit eden risk faktörleri ortadan kalkıyor.

Bu alanda en hızlı ve güvenli hizmeti veren firma, izmir klima servisi olarak geniş bir müşteri ağına sahiptir.

Garantili Beyaz Eşya Servisi

Everin vazgeçilmez eşyaları olan, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima, kombi, fırın, vb. tüm eşyaların bakım ve onarımını titizlikle yapan firma, hizmetinin kalitesine güvenmektedir. Alanında deneyimli uzmanlarla çalışan firma, bir beyaz eşya tamirine 1 yıl garanti vermektedir. Cihaz 1 yıl içinde aynı yerden arıza verirse, firma tekrar bakımı ücretsiz yapmaktadır. Bunda uzman personel kadar, firmanın kullandığı kaliteli yedek parçanın da olumlu etkisi vardır. Bu sayede İzmir’in birçok ilçesinde bilinen firma müşteri memnuniyetine verdiği önem sebebiyle öne çıkıyor.

Egeİzmir Servis Hangi Avantajları Sunuyor?

Firma Buzdolabı Tamiri izmir konusunda müşterilerin ilk aklına gelen firma olması dışında, tüm beyaz eşyaların bakım ve onarımı konusunda da kaliteli hizmet vermektedir.

Firmanın yaptığı tamiratlara 1 yıl garanti vermesi, müşteri memnuniyeti yaratmaktadır.

Firmanın, müşteri taleplerine kısa sürede yanıt vererek, sorunları titizlikle çözüme kavuşturması, müşterinin beğenisini kazanmaktadır. Bunlarla beraber, firma, kaliteli beyaz eşya servisini uygun fiyatla sunmaktadır. Tüm bu sebeplerden dolayı, firma İzmir’in birçok ilçesinde tercih edilen beyaz eşya servisi olmayı başarmış durumdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat