bagcilar escort

ıPhone Telefon Servisi

ıPhone Telefon Servisi

Telefon, Apple watch, tabletler bünyesinde yüzlerce farklı arızayla karşılaşılabiliyor. Özellikle telefonların kullanıcılarının çok daha fazla olması, bu cihazlar üzerinden yapılan arıza başvurularının sayısının da bir hayli fazla olmasına yol açıyor. Yedi gün yirmi dört saat boyunca direkt olarak servislerle iletişime geçebilir ve hangi cihaza sahip olduğunuza bağlı olarak telefon tamiri için bilgi edinebilirsiniz. Aynı gün içerisinde de hizmet verilebiliyor olması nedeniyle, cihazın bakımı ve tamir işlemleri için günlerce beklemeniz gerekmeksizin doğrudan özel işlemler sayesinde tamir edilebilir olmasını sağlayabilirsiniz.

Akıllı Telefon Tamiri

Avrupa genelinde tüm müşterilerine ortalama 1 gün içerisinde hizmet verebiliyor olması nedeniyle iphone tamiri yapılan kurumlar yoğun ilgi görüyor. Kasko, garanti ve kullanıcı hatası olarak tanımlanan her bir işlem süreci için doğrudan müşteri memnuniyetini sağlayabilecek çalışmalar sürdürülüyor.

Iphone Telefon Servisi

iPhone servis noktalarına gittiğinizde, sizine birlikte cihazın hangi arızaları olduğu ve nasıl bir işlem yapılması gerektiği kayıtlara geçirilecektir. Sadece sizin tarafınızdan belirlenmiş olan sorunların yanı sıra farklı bir problem bulunması durumunda da size belirtilecek ve tamir isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Başlangıçta belirtilen arıza tamir ücretinin dışında, daha yüksek bir bedelle karşılaşmanız gibi bir durum söz konusu değildir. Hem android cihazlar için hem de direkt olarak Apple tarafından piyasaya sürülen iOS işletim sistemine sahip cihazlara yönelik hizmet alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir