şişli masöz beylikdüzü masöz

Milli Takımı Bıraktı

Fatih Terim ile Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri federasyonun Levent’teki tesislerinde bir araya geldiler ve Fatih Terim ile yolları ayrıldı.

Türkiye Futbol Direktörü ile Türkiye Futbol Federasyon yetkilileri federasyonun Levent’teki tesislerinde buluştular. Görüşme sonrasında tecrübeli teknik direktörün Milli Takımı bıraktığı öğrenildi.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören yaptığı açıklamada, “Fatih Terim, Türkiye Futbol Direktörlüğünü bıraktı. Karşılıklı anlaşarak görevden ayrıldı” dedi.

TFF Fedarasyon Açıklaması 

Bir süredir kamuoyunda ve medyada gündem haline getirilmeye çalışılan bir takım futbol dışı konular, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile Türkiye Futbol Federasyonu yönetimini yıpratma amacı taşıyan bir hal almıştır.

Bir araya gelen taraflar, sürecin bundan sonraki kısmında yolları ayırmanın her iki taraf açısından daha sağlıklı olacağına kanaat getirmiştir.

Gerek Türkiye’de gerek dünyada başarıları ile kendini kanıtlamış ve Türk futboluna büyük hizmetler vermiş olan değerli hocamıza teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarı ve mutluluklar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat