Fatih Terim Galatasaraya’mı Geliyor ?

Galatasaray son iki maçında bir puan alabilirken yöneticiler gözlerini Igor Tudor’a yönelttiler. Kulislerde konuşulan isim ise Fatih Terim.

Fenerbahçe ve Trabzon maçlarında sadece 1 puan alabilen Galatasaray’da fatura Igor Tudor’a kesildi. Sarı-Kırmızılı yöneticilerin kendi aralarında yaptığı değerlendirmede; sistemin değişmesi, oyuncu değişikliklerinde yapılan hatalar ve takımın fizik gücünün düşmesi konusunda Hırvat teknik adama sert tepki gösterdikleri öğrenildi.

Ayrıca bazı yöneticilerin Tudor ile yolların ayrılmasını bile gündeme getirdikleri belirtildi. İdarecilerin Hırvat çalıştırıcının yerine gündeme getirdikleri ismin ise Fatih Terim olduğu vurgulandı. Tecrübeli çalıştırıcı Milli Takım’daki görevinden ayrıldıktan sonra kendisine gelen birçok teklifi kabul etmedi. Terim’in G.Saray’dan gelecek teklife sıcak bakacağı belirtiliyor. Başkan Dursun Özbek ise bu konuda henüz net bir karar vermiş değil…

TUDOR GÖRÜŞME ODASINA
Bu sezon ligde ilk mağlubiyetini Trabzonspor karşısında alan G.Saray’da Teknik Direktör Igor Tudor’un tercihleri tartışılıyor. Hırvat çalıştırıcının F.Bahçe derbisi ve Trabzon deplasmanında aldığı kararlar yönetim tarafından eleştiri konusu oldu.

Sarı-Kırmızılı yöneticiler, iki zorlu maçtan 1 puan çıkaran teknik ekibin büyük maçlarda daha cesur bir oyun oynamasını istiyor. Başkan Dursun Özbek’in G.Birliği maçı öncesi Tudor ile görüşüp, puan kayıpları yaşanan maçlarla ilgili fikir alışverişi yapması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir