Beşiktaş’ta İbrahimovic sesleri! Şaka değil, gerçek…

Beşiktaş Teknik Direktörü şenol Güneş için de flaş sözler sarfedip sezon sonu için müthiş bir iddiada bulundu.

Beşiktaş’ta, Şenol Güneş’in mutlu olduğunu zannetmiyorum. Bu çok net görülüyor, ben de görüyorum. Futbolcuların da maçtan önce veya maç sırasında mutlu olduklarını görmüyorum ben. Kopukluklar var. Bu kopukluklarının sebebini en iyi şekilde Fikret Orman bilir, yönetim bilir.

Şenol Güneş’in mantığı, kadrosunda bulunan tüm futbolcuların maaşlarının, paralarının tamamının ödenmesi. ‘’Benden bir hizmet alıyorsanız, kapıdaki bekçiden çalışan personele kadar maaşlarını ödeyin’’ demiştir.

Şenol Güneş’e mutsuz gözüküyor dememin sebebi bu aslında. Mesela Pepe, parasını aldı. Pepe iyi bir oyuncu ama önce işini yapmalı. Karşı kaleye gidiyor, gol atıyor ama savunmada hiç yok. Pepe için İngiltere’ye gidecek deniyor. Bakalım, göreceğiz.

Beşiktaş-Trabzonspor maçı için şu takım kazanır diye asla diyemem. Trabzonspor daha avantajlı benim gözümde. İstanbul’da oynadığı için de daha rahat. Beşiktaşlı futbolcular, geriye düşerse genel ortamdan dolayı gerilebilirler. Trabzonspor, uçurumdan dönüp de buralara geldi.

Şenol Güneş, önümüzdeki sene Beşiktaş’ta kalmaz. Futbolcu, teknik direktör ve hakem, bunlar emekçi. Bunların arasına kimse giremez. Tartışırlar ama sonunda barışırlar. Bizde yöneticiler arayı bozuyor.

Ben Arfa gollerine devam ediyor!

İsmi bir dönem Türk kulüpleriyle anılan Hatem Ben Arfa, Rennes’in Dijon’u yendiği maçta uzaktan harika bir gol attı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir