Perihan Savaş’tan Olay İbrahim Tatlıses Açıklaması!

Türk sinemasının önemli oyuncularından biri olan Perihan Savaş, İmparator lakaplı ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses ile olan evliliği hakkında ilk defa önemli açıklamalarda bulundu. Perihan Savaş, yaşattıklarından dolayı Tatlıses’i asla affetmeyeceğini söyledi.

Evliliği sırasında yaşadığı kötü günleri anlatan Perihan Savaş, kızı Melek Zübeyde’ye hamileyken İbrahim Tatlıses’in kendisini aldattığını öğrendiğini ve üzüntüden bebeğini kaybetme riskiyle karşı karşıya kaldığını ifade etti.

İbrahim Tatlıses Artık Benim İçin Hiçbirşey İfade Etmiyor

Melek Zübeyde’ye 4 aylık hamileyken aldatıldığını öğrenen Savaş çok büyük üzüntü yaşadığını ve bebeğin kaybetmemek için 15 gün hastanede tedavi altında kaldığını ifade etti.

Evliliği süresinde İbrahim Tatlıses’ten sürekli şiddet gördüğünü de ifade eden Perihan Savaş, Tatlıses’in sürekli kendisine vurduğunu, sadece kendisine değil çevresindeki herkese vurduğunu bu nedenle onu Allah’ın affetmesi gerektiğini söyledi.

Kendisinin zaten ünlü bir sanatçı olduğunu ve ünlü olmak için İbrahim Tatlıses’e ihtiyaç duymadığını belirten ünlü oyuncu, artık İbrahim Tatlıses isminin kendisi için hiçbir şey ifade etmediğini söylerken, yaşattıkları için onu asla affetmeyeceğini de sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir