şişli masöz beylikdüzü masöz

Bahar Candan İlk Kez Konuştu

İşte Benim Stilim yarışması ile bir anda ünlenen ve ardından ünlü şarkıcı Murat Boz ile Eser Yenenler’e ait villaya girerken görüntülenerek magazin gündemine oturan Bahar Candan ilk defa konuştu.

Murat Boz ve Aslı Enver’in ayrılığına neden olarak gösterilen, ardından ise reklam yaptığı söylenen Bahar Candan, Murat Boz ve Eser Yenenler ile arasında hiçbir şey olmadığını, aralarındaki tek şeyin yaş farkı olduğunu ifade etti.

Reklamı Ben Değil Onlar Yaptılar

Kendisini reklam yapmakla suçladıklarını söyleyen Candan, tam tersine bu olayı kullanarak Murat Boz ve Eser Yenenler’in reklam yaptığını ifade etti. Kendisinin asla yalan söylemediğini de belirten Bahar Candan, eğitimli bir aileden geldiğini ve avukatlık okuduğunu söylerken, mesleğine zarar verecek bir hareketin içinde asla olmayacağını ifade etti.

Babasının hukuk okuduğunu, ablasının da aynı eğitimi aldığını belirten Bahar Candan, kendisinin de Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2. sınıfta olduğunun altını çizerken, amacının çok ünlü bir avukat olmak olduğunu söyledi.

Bahar Candan, okulu bitirdikten sonra feminist bir aile avukatı olmayı hedeflediğini sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat