şişli masöz beylikdüzü masöz
Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Hizmet Sistemi

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Hizmet Sistemi

Uzun yıllardır sağlık sektöründe önemli bir hizmet sistemi sunan Platin Yatak firması üzerinden bugün birçok kişi ekonomik bir şekilde hasta yatağı kiralama hizmetleri almaktadır. Çünkü kiralama hizmetleri sayesinde özellikle kısa süreli tedavilerde ev ortamında hasta bakımı daha konforlu ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Firma üzerinden alınan hasta yatağı kiralama hizmetleri sırasında kiralık olarak hem karyola hem de yatak ürünleri ile hizmet veriyor. Yani sadece hasta karyolası talebi gerçekleştirebileceğiniz gibi isterseniz bu karyola ile birlikte kullanabileceğiniz yatakları da talep edebilirsiniz. Ayrıca hem kiralık hasta karyolası hem de hastane açısından birçok farklı ürünü tercih edebilirsiniz.

Yapacağınız tercihler kapsamında öncelikle evde uygulayacağınız tedavinin türüne ve süresine göre seçimler yapmalısınız. Örneğin, bir fıtık tedavisi veya ameliyat sonrası tedavi açısından kullanılacak karyola ve yatak değişiklik gösterebilir. Bu konuda özellikle kilolu kişilerde uzun süreli yatakta tedavi sağlanacak ise mutlaka havalı yatak gibi tercihler yapılmalıdır. Bu kapsamda da kiralık hastane yatağı olarak pozisyon değiştiren yani sağa sola dönebilen yataklar seçilebilir.

Bilhassa yatak türleri düşünüldüğünde pozisyon değiştiren yataklar hastanın vücut konforunu sağlamak, cilt yaralarını engellemek ve cildin hava almasını sağlamak için önemli bir fayda göstermektedir. Karyola açısından düşünüldüğünde de 2 motorlu, 3 motorlu veya 4 motorlu karyolalar ayrı ayrı baş, gövde ve ayak kısımlarında hareket imkanı oluşturarak konfor sağlamaktadır.

Görüldüğü üzere kiralık hasta karyolası olarak seçilebilecek ürün türleri gibi yatak seçimlerinde de genellikle havalı yataklar daha fazla ön plana çıkmaktadır. Platin Yatak firması bu sayede hasta yatağı kiralama hizmeti talep eden her müşterisine tedavi süreci ve hastalık türüne göre bu ürünler arasında seçim yapma imkanı sağlamaktadır.

Eğer sahip olduğunuz bütçeyle tedavi süreci içerisinde hastanın daha konforlu bir hale gelmesini istiyor ve bakım işlemlerini kolaylaştırmak istiyorsanız, hasta yatağı kiralama hizmeti alabilirsiniz. Özellikle Platin Yatak firması üzerinden alacağınız hizmetlerde kiralık hastane yatağı ürünleri arasından yaptığınız seçimler ile birlikte uygun karyola ürünlerini de seçebilirsiniz. Bu seçimler sonrasında Türkiye’nin 81 vilayetinde ürünleri satın alabilir ve gereken noktalarda teknik servis desteği de alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat