şişli masöz beylikdüzü masöz
Banyo ve Hamamlar İçin Seramik – Mozaik Kaplama Modelleri

Banyo ve Hamamlar İçin Seramik – Mozaik Kaplama Modelleri

İç, dış mekanlarda birbirinden farklı dekorasyonlar kullanarak faydalanacağınız seramik kaplama modelleri, günümüzde olmazsa olmaz bir şekilde tasarımın da ön planda olduğu modern dokunuşların sahibidir. İşletmeler, özel tasarımlardan faydalanarak hem duvarlarda hem de zeminlerde çeşitli tasarımlara yer vermek istediklerinde seramiğin gücünden faydalanmaktadır.

Dış mekanlarda uygulanabilir pek çok çeşitli dayanıklılıkta retro stile uygun şekilde seramik modeller bulunur. Bununla birlikte banyo, hamam gibi çeşitli alanlarda Türk hamamının havasını yaratmak adına eskitme taşlardan faydalanabilir ya da Türk çini modellerinin de olduğu seramik kaplama modelleri de kullanılabilir.

Günümüz şartlarında iç, dış mekanların en iyi şekilde dayanım gücünün yüksek olduğu seramiklerle donatacağınız şekilde göz alıcı modellere ulaşabilirsiniz. Bu alanda Egem Mozaik ile doğal taşlardan tutun da mermer, ahşap dokularının olduğu pek çok tarzda modellere ulaşabilir, çeşitli renk geçişleriyle beraber şıklığı zengin efektlerle yaratarak yapabilirsiniz. Son derece şık, modern ve dokunuşların özel bir şekilde yapıldığı modellerde alanına uygun şekilde farklı yaşam tarzları yakalayabilirsiniz.

Doğal Renk Geçişleriyle Doğal Duvarlar Yaratın

Birbirinden farklı stillerdeki seramik kaplama modellerinde özel bir baskı tekniği ile üretim yapılmaktadır. Bu üretime uygun şekilde Türk ve Osmanlı çini sanatına uygun pek çok renklerde kullanılarak sanatın geleneksel desenleriyle ön plana çıkartılır şekilde olması sağlanır. Hamamlarda ve banyolarda nar ağacından tutun da besmele güvercin serilerine kadar birçok boyutta el dokuması niteliğinde dekorlara sahip olacağınız bu özel pano modellerine ulaşabilirsiniz. Yenilikçi tasarımlarla birlikte doğal desen ve renklerde kullanabilir, şık bir görünümü iç mekanlara uygun şekilde başarabilirsiniz.

Mekanın sadeliğine uygun niteliklerde doğal renk geçişleriyle sunan zengin bir görsel yakalayabilir, zengin efektlerle birlikte de kullanıcıya uygun şekilde doğal dokuların çekiminden faydalanabilirsiniz. En iyi şekilde ön plana çıkan bu seramik modellerinde, istediğiniz yaşam tarzınıza uygun modeller bulmak ve doğaya has yansımalarının olduğu zengin modellere göz atabilirsiniz. Dilediğiniz özgünlükte çalışmaların olduğu bu dokulardan faydalanarak, pek çok modellere de göz atabilir ve şık bir seçim yapabilirsiniz.

Pek çok açıdan faydalanacağınız bir marka olarak Egem Mozaikile birlikte tüm bilgi birikimi ve deneyimlerden faydalanabilirsiniz. Yeni ve farklı birbirinden çeşitleriyle birlikte pek çok hizmet, üretim aşamasında sürekli olarak estetik, işlevsel bir şekilde imalat – satış noktasında faydalanabilirsiniz. Bir moda akımı niteliğinde pek çok açıdan yararlanacağınız şekilde, mozaik konusunda faydalanacağınız birçok el yapımı seramikler ya da mozaik imalatlarıyla beraber her açıdan değerlendirebileceğiniz çalışmalardan faydalanın. Bu anlamda ister eviniz ister işletmelerinize yönelik özenli bir çalışma yaptırmış olabilirsiniz.

Ayrıca günümüz koşullarında da siz de el yapımı seramik, mozaiklerle beraber özgün projelerinizi işletmelerinize uygun şekilde tamamlatın. Bu anlamda Egem Mozaik ile beraber istenen değerde satış sonrası değerli bir şekilde müşteri memnuniyetini aktaracak şekilde firmanın desteğinden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat