şişli masöz beylikdüzü masöz

Su Yalıtımı Konusunda Bize Güvenebilirsiniz

 

Su yalıtımı işlemlerinde 20 yıllık deneyimimizle sorunlarınızı hızlı ve pratik şekilde çözümlüyoruz. 1998 yılında çıktığımız yolumuzda müşterilerimizinmemnuniyetlerini de ekleyerek daha emin adımlarlailerliyoruz.

Su Yalıtımı Neden Yapılmalı?

Su izolasyonu ile ilgili en fazla sorulan sorulardan biri de neden yapılmak zorunda olduğudur.

Öncelikle su yalıtımı nedir bir bakalım. Binaların uzun süreli sağlıklı şekilde kullanılması için su ve yağmura karşı binanın korunaklı hale getirilmesi için yapılan işlemlere denir.

Binaların ömrünü kısaltabilene en etkili etmen sudur. Binaya sızan sular zamanla binalara ciddi zarar vermektedir.

  • Binaların temelinde yer alan demirlerin paslanmasına nedenolabilmektedir. Paslanan demirlerin zamanla yük taşıma kapasitesinde düşüşler olur.
  • Deprem gibi durumlarda su sızıntıları olan binalar daha fazla zarar görmektedir,
  • Küflerin, mantarların oluşmasına neden olur. Bu da insan sağlığını ciddi anlamda tehdit anlamına gelmektedir.

Saydığımıznedenlerdendolayı zorunlu olmamasına rağmen su yalıtım işlemleri her bina için yapılmalıdır. Bireyler sağlıklarını riske atmamak, daha güvenilir ve daha konforlu binalarda yaşamlarını devam ettirmek için bu hizmeti profesyonel ekibimizdenuygunfiyatlaraalabilirler.

Biz kimiz? 1998 yılında kurulmuş bir firmayız. Yolumuza ilk olarak alman firması olan Dr. Schutz işletmesinin distribütörlüğünü alarak çıktık. Türkiye ve Ortadoğu pazarına giriş yaptıktan sonra yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

Zemin kaplama ve su yalıtım işlemlerinde en güvenilirmalzeme olan Epoksi ve Polyuera kimyasallarınıkullanıyoruz. Epoksi su yalıtımı işlemi firmamız bünyesinde uzman ustalartarafından yapılmaktadır.

Su Yalıtımı Hizmetlerimiz Nelerdir?

Su yalıtımı Ankara ilinde hizmet vermekteyiz. Su yalıtımı işlemlerinde her bölge için ayrı uygulamalarımızbulunmaktadır.

  • Epoksi teras su yalıtımı işleminde kullanılan ve kullanılmayan çatılar için uygulanacak işlemler değişmektedir. Müşterinin talebi doğrultusunda ısı yalıtımı da yapmaktayız. Son olarak çatı ya da terasın durumuna göre buhar için özle işlemler de yapılanmaktadır.
  • Bodrum su yalıtım işlemleri de firmamız bünyesinde yapılan hizmetlerdendir. Zeminden gelebilecek suyun oluşturacağı tehlikeleri ortadan kaldırmak amaçlı yaptığımız tüm işlemlerdir.
  • Temel su yalıtım işlemi dışında son olarak firmamız bünyesinde kanalet ve gölet su yalıtım hizmetlerini de uygun malzemeleri kullanarak vermekteyiz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat