şişli masöz beylikdüzü masöz

En Kapsamlı İslam Peygamberi Kitabı

 

11 Ayın Sultan-ı Ramazan ayında özellikle en çok dini kitapların okunmasından dolayı, hem Ramazan ayı için ve hemde yılın her günü okuyacağınız kitapları sizlere önermek istiyoruz. Şüphesiz ki listemizin başında dünyada en fazla okunan ve kapsamlı olan İslam Peygamberi kitabı geliyor. Hz. Muhammed Mustafa (sav) efendimizin, hayatının en kapsamlı şekilde anlatıldığı kitap olmasından dolayı, tercih edebileceğiniz iyi bir kitap olduğunu söyleyebiliriz. Allah yolunda olan biz Müslümanlar için öncelik her zaman Peygamberimiz olmalıdır. Sonuçta her yaptığı bizlere örnek ve nasıl yaşamamız gerektiğine bir ışıktır. Bu nedenle yaptıkları, söyledikleri, yaptığı ibadetleri ve daha hayatından bir çok detayın büyük önemi bulunuyor. İşte İslam Peygamberi kitabı sayesinde bunların tamamını öğrenebilirsiniz. Öncelikli olarak bu tür kitapları www.bkmkitap.com adresinden ve ayrıca mobil uygulamalarından da satın alabilirsiniz.

İslam’da İlmin Faziletinin Önemi

Peygamber Efendimiz, her zaman ilmi çok önemli tutmuştur. Bunun bilincinde olan Müslümanlar her zaman okumalı, öğrenmeli ve hayatını da buna göre yaşamalıdır. İlim sahibi olmak ve ilmi insanlara yol göstermek için kullanmak, çok önemlidir. İslam Alimi İmam-ı Gazali tarafından yazılan ve yüzlerce yıldır halen okunmaya devam eden İlmin Fazileti kitabı sayesinde, ilmin ne kadar önemli olduğunu görüyoruz. Öyle ki bu kitap, İslam gençliği tarafından ve Hafız gibi din için yetiştirilen kişilere de okutulmaktadır. Peygamber Efendimizin bu konuda söylemiş olduğu “Kim, ilim isteğiyle bir yola girerse, Allah da O kimseye cennete giden yolu açar.” sözünün tam karşılığı olan İlmin Fazileti kitabı sayesinde, ilmin her dönemde ne kadar önemli olduğunu görüyoruz.

Müslüman Gençler İçin Kitaplar

Sezai Karakoç yıllar öncesinde yazmış olduğu Diriliş Neslinin Amentüsü kitabı ile Türk İslam gençliğine çok önemli bir eser bırakmıştır. Bırakmış olduğu bu eser, Türkiye’de en fazla basılan kitaplar arasında da yer almaktadır. Oldukça önemli olan bir kitap olmakla birlikte, bir Müslümanın nasıl yaşaması gerektiğini de en iyi şekilde kitaptan görebiliyoruz. Kitap İslam’ın gelişmesi ve güçlenmesi için özellikle genç neslin neler yapması gerektiğini bizlere öğretiyor. Kitabın her sayfasında kendinizi bulabileceğiniz için, her anlamda Diriliş Neslinin Amentüsü kitabını okumanızda fayda bulunmaktadır.

BKM Kitap Kampanyalarından Faydalanın

Kitap okumayı sevenler için BKM Kitap her zaman faydalanacağınız bir site olacaktır. Artık mobil uygulamasından da kitapları inceleyerek satın alabilir ve okumaya hemen başlayabilirsiniz. %85 varan indirimler ile kitap okuma fırsatlarından sonuna kadar yararlanabilirsiniz.

Fırsat Severler İçin Mobil Kütüphane

Türkiye’nin en uygun fiyatlı kitap sitesi BKM Kitap, mobil kullanıcılarına hızlı alışveriş imkanı sağlıyor… Hemen mobil uygulamamızı indirerek kaçırılmayacak fırsatlardan sen de yararlan!

#kitap #kampanya #bkmkitap

Mobil uygulama içinbit.ly/bkmuygulama

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat