bagcilar escort
Sandalye kavgasında 1 kişi öldü, 1 kişi de kör oldu

Sandalye kavgasında 1 kişi öldü, 1 kişi de kör oldu

Tekmeler yumruklar havada uçuştu. Bu kavgada bir kişi hayatını kaybetti, iki kişi yaralandı. Biri gözlerini kaybetti. Sebebi ise sandalye tadilatıydı.

Güvenlik kamerasına yansıyan kavga görüntüleri İstanbul Çekmeköy’den geldi. Kırık sandalyeyi tamir ettirmek isteyen bir kişi, Osman Çakır’ın dükkanına giderek sandalyesini kaynak yaptırmak istedi. Osman Çakır da sandalyenin kumaş olan bölümlerinin kaynak sırasında yanabileceğini söyleyerek kumaş kısımların sökülüp getirilmesini istedi. Müşteri ile esnaf Osman Çakır arasında kumaş nedeniyle sözlü tartışma çıktı.

Daha sonra dükkandan ayrılan kişi 3 kişi ile beraber ellerinde bıçak ve sopalarla tekrar Osman Çakır’ın dükkanına geldi. Çıkan tartışma büyüdü.

Saldırganlar, dükkan sahibi ve yanındaki iki kişiyi öldüresiye darbetti.

Kavga sırasında bir ara yere düşen Osman Çakır göz çevresine aldığı 2 bıçak darbesi ile ağır yaralandı. 2 hafta boyunca yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren 47 yaşındaki 3 çocuk babası Osman Çakır hayatını kaybetti.

Otopsi işlemlerinin ardından Çakır’ın cenazesi Çekmeköy Mezarlığına defnedildi. Çekmeköy İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri tarafından gözaltına alınan 4 saldırganın tutukluluk hali devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir