şişli masöz beylikdüzü masöz

Profesyonel Hizmet

Uzun yıllara dayanan başarılı bir geçmişle hizmet veren egeservisizmir.com sitesi, profesyonel ötesi bir teknik servis desteği sunuyor. İzmir bulaşık makinesi tamircisi konusunda beklenilen hizmetten çok daha fazlasını müşterileriyle buluşturuyor.

Ege Merkez Teknik kombi ve klima servis hizmetlerinin yanı sıra, bulaşık makinesi tamiri İzmir olarak da faaliyetlerini nitelikli ve sistematik bir şekilde sürdürüyor.

İzmir Geneli Servis Hizmeti

İzmir ve çevre bölgelere her türlü beyaz eşya, klima ve kombi teknik servis hizmetleri veren firma, tam teşekküllü araçlarıyla bulaşık makinesi servisi İzmir adı altında profesyonel ekibi ile çalışmalar yapıyor. Kombi, klima ve beyaz eşya teknisyenleri 7 gün 24 saat servis kaydı alarak, kısa sürede sorunu çözüyor.

Yüzde Yüz Garantili Teknik Servis

Firma verilen hizmetlerde yüzde yüz garanti vererek deneyimlerini hiçbir şekilde esirgemiyor. Ege Merkez Servis tarafından ürünlere verilen 1 yıl garanti konusu, müşterilerinin dikkatini çekiyor. Ayrıca Ege servis, arıza teknik servis hizmetlerine ek olarak, klima ve kombi gibi ürünlerin periyodik bakım hizmetini de uzman ekibi sayesinde sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat