şişli masöz beylikdüzü masöz

Modazzo Alışveriş Sitesi

2012 senesinden itibaren internet üzerinden alışveriş imkanı sağlayan sitemiz sektör içerisinde deneyimli ve tecrübeli personeli sayesinde siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Şirketimiz bünyesinde Michael Kors gibi dünyaca ünlü markaların modellerini bulundurur. Modazzo alışveriş sitemizde Chanel gibi markaların tüm ürünleri değil, yalnızca en özel koleksiyonlarındaki modeller bulunmaktadır.

Tüketici memnuniyeti için çalışan ve müşteri odaklı olan şirketimiz 6 yıldır online olarak hizmet vermek vermektedir. 2018 senesinin ocak ayında önemli yatırımlar yaparak, tüm kullanıcılarımıza hizmet vermekteyiz. Alışveriş sitemize yalnızca referans ile üyelik kabul ederek, birçok indirim fırsatı sunmaktayız. En son teknoloji kullanılarak alt yapı oluşturulmuştur.

Uzman personelimiz; tüketici taleplerini ve alışkanlıklarını değerlendirerek özenle seçilen ürünleri internet sayfamızda tüketicilere, sunmaktadır.

Mudozza Müşteri Memnuniyeti

Tüketici memnuniyetini ölçmek için 6 ayda bir şirket çalışanlarımız tarafından bir anket yapılmaktadır. Anket çalışmalarımızda öncelikle dünyaca ünlü markalardan biri olan Gucci gibi markaların internet sayfamızda satışa sunulacağının bilgisini vererek, tüketicilerin taleplerini alıyoruz. Bu talepler doğrultusunda satışa sunulacak markaların ürünlerini satışa sunuyoruz.

Mudozza Alışveriş Sitesinde Sipariş Verme Nasıl Yapılır?

Mudozza internet sitemizden dünyaca ünlü markalardan olan Prada gibi markaların ürünlerini ve koleksiyonlarını inceleyebilir ve modazzo.com internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca ürünleri ve koleksiyonlardan birini alabilmek için, ürünlerin yanında bulunan satın al butonuna basarak, ürünleri alabilirsiniz. Böylece satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat