Ankara’nın Yeni Hizmeti

Güler yüzlü personel ekibiyle hizmet veren son derece temiz ve lüks bir salon olan AresSpe& Masaj Salonu ile zihin ve beden yorgunluğunuzu atabilirsiniz. AresSpa Ankara masaj hizmeti alınabilecek yerler arasında hizmet kalitesi yüksek olanlar yerler arasında yerini almıştır. Temizlik açısından Avrupa standartlarında hizmet alabileceğiniz AresSpa’da buhar banyosu, masaj, jakuzi ve geleneksel Türk Hamamı olanakları siz misafirlerine sunulmuştur. Profesyonel ekibiyle ayrıcalıklı hizmet alabileceğiniz pek çok masaj çeşidi bulunmaktadır. Hizmet alabileceğiniz masaj çeşitlerimiz arasında; Klasik Masaj, Sıcak Taş Masajı, İsveç masajı, Bali Masajı ve Kese Köpük Masajı bulunmaktadır.

Sauna Hizmeti

AresSpa Ankara spa hizmeti alabileceğiniz, sauna terapileriyle hem vücudu dinlendirmeye hem de vücuttaki toksinleri atmaya ve yenilenmenize yardımcı olur. Özel müşterileri için VIP konseptinde bölümleri olan AresSpa Çankaya’nın yanı sıra tüm Ankara’dan müşteri potansiyeline sahiptir.

Geleneksel Türk Hamamı

Siz müşterilerimize Çankaya spa hizmeti sağlayan; Türk geleneklerine ve kültürüne uygun bir ortamda Türk Hamamı hizmeti sağlamaktayız. Sizlerin memnuniyetine sunmuş olduğumuz AresSpa’da sağlığınız açısından pek çok fayda sahip hamam kültürü ve göbek taşı üstünde profesyoneller tarafından vücudunuz gevşetilir ve dinlenme fırsatı bulur. Ayrıca tüm bunlar vücuttaki kas ağrılarına ve kas gerginliklerine de olumlu etkide bulunur.

İletişim

AresSpa olarak sizlere daha kaliteli hizmet vermek adına randevu sistemiyle çalışmaktayız. Web sitemiz olan www.aresspamasaj.com adresi üzerinden kolaylıkla randevu alabileceğiniz gibi iletişim numaralarımızdan da bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat