şişli masöz beylikdüzü masöz

İstanbul’da Kutu Harf Nereden Alınır?

 

 

Büyük rekabetin yaşandığı iş sektöründe reklamın önemi göz ardı edilemez. Büyük işletmeler reklama her yıl büyük meblağlar ayırıyor. Siz de işletmenizin imajını artırmak ve daha tanınır hale gelmesini istiyorsanız, kutu harf tabelası yaptırabilirsiniz.

 

Desa Reklam olarak reklam sektöründe 9 yıllık bir deneyimimiz bulunuyor. Kutu harf tabelacılığı alanında edindiğimiz deneyim ve müşteri memnuniyetiyle sadece İstanbul’a değil bütün Türkiye’ye hizmet sunuyoruz. Bu bağlamda istanbulda kutu harf nereden alınır diye sorulduğunda ilk biz akla geliyoruz.

 

Kutu Harf Tabelaların Avantajları Nelerdir?

Bulunduğunuz ortamda daha görünür ve imaj sahibi olmak istiyorsanız kutu harf tabela tercih etmelisiniz. İster küçük bir işletme olun isterseniz büyük bir holding olun seçeceğiniz kutu harf modelleriyle farkındalık yaratabilirsiniz.

 

Kutu harf tabelalar, açık alana kurulduğu için çok uzak mesafelerden görülme avantajı sağlarlar. Işıklı ve ışıksız modelleri vardır. Renk, ebat ve boyut seçenekleri sınırsızdır. Her harf bağımsız olduğundan isim değişikliğinde, taşınmada ve tamiratta büyük kolaylık sağlıyor.

 

Kutu Harf Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Paslanmaz, pleksi, alüminyum, strafor, ahşap özel tasarım kutu harf tabela modelleri bulunuyor. Her model de kendi içinde farklı çeşitlere ayrılıyor. Sitemizi ziyaret ederek misyonunuzu ve vizyonunuzu en iyi yansıtacak tabela modelini istanbulda kutu harf nereden alınır araştırması yapmaya gerek kalmadan sipariş verebilirsiniz.

 

Bizi Arayın Tabelayı Tasarlayalım

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, size bir telefon kadar yakınız. İstanbul içi ve yakın çevresine fizibilite araştırması için gidiyoruz. Başka şehirlerde bulunuyorsanız, telefonla istediğiniz modeli ve özellikleri belirtmeniz yeterlidir. İsterseniz mekanın cephe fotoğraflarını da gönderebilirsiniz.

 

Uzman ekibimiz, tabelanın asılacağı mekanı ziyaret ediyorlar. Sizinle bire bir görüşerek, en uygun tabela modelini belirliyoruz. Cephenin genişliği, boyutuna ve görünürlük durumuna göre tabela ölçülerini belirliyoruz.

Tabelanın özelliğine göre hızlı bir şekilde en kısa sürede üretimini gerçekleştiriyoruz. Sizin iş alanınızı meşgul etmeden ve aksatmadan hızlıca monte ediyoruz.

 

Siz Tasarlayın Biz Üretelim

Desa Reklam olarak, siz işletmelere kendi tabelanızı tasarlama avantajı sunuyoruz. Sitemize giriş yaptığınızda “kutu harf tasarla” bölümüne girerek tabelanızı tasarlayabilirsiniz. Böylece istanbulda kutu harf nereden alınır düşüncesine girmeden, kendi tabelanızı oluşturmuş olursunuz.

 

Uygulama sayfasında bütün işlemler açıkça belirtildiği için herhangi bir zorluk yaşamıyorsunuz. Sadece sizden istenen alanları ihtiyacınıza ve isteğinize göre doldurmanız yeterlidir.

 

Kutu Harf Tabelayı Nasıl Tasarlayacaksınız?

Öncelikle tabelayı yerleştireceğiniz cephe resmini yerleştiriyorsunuz. Harf karakterini, yüksekliğini, tipini ve font seçimini yapıyorsunuz. Tabelayı oluşturacak yazıyı yazıyorsunuz.

 

Kutu harf tabelasını oluşturduktan sonra fiyat teklifi alıyorsunuz. Tabelanın ölçülerine, ışıklı/ışıksız durumuna, çeşidine ve harf sayısına göre fiyat değişkenlik gösteriyor. “Fiyat al” seçeneğini tıkladığınızda size en uygun fiyat verilecektir.

 

Tabela ölçülerinde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Yeniden tasarım yapabilirsiniz.

Sizi hoşnut kılacak uygun fiyat politikamızla siparişinizi verebilirsiniz. Titizlikle ve profesyonelce üretilen tabelanız, bütün kalite kontrolleri yaptıktan sonra adresinize gönderiyoruz.

 

Tüm ürünlerimizi incelemek için: https://kutuharf.biz/

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat