Hangi site en güvenilir?

 

Merhabalar,

Artık internet çağında yaşıyoruz ve çoğu insanın evinde “hızlı” internet mevcut. Son yıllarda Türkiye’de Film ve Dizi izleme kültürü iyice arttı ve bunu sağlayan da internet diyebiliriz. İnternetin ülkemizde hızlanmasıyla, büyük oranla hemen hemen her eve hızlı internet girmesiyle, insanımızda Dizi ve Film izleme kültürü iyice arttı. Eskiden de vardı ama bu kadar değil. 2011-2012’li yılları hatırlıyorum, Dizi ve Film izletme hizmeti veren sadece bir avuç internet sitesi vardı. Ancak devir değişti, talep çok olunca piyasaya çok fazla site çıktı. Bu sebeple rekabet çok ama çok arttı. Peki, Dizi ve Filmleri izlemek için hangi siteye gitmeliyiz?

Hangi site en güvenilir? Hangi site bilgisayarıma virüs atmaz? Hangi site de zararlı ve rahatsız edici reklamlar yok? Hangi site hızlı ve kullanımı kolay? İşte burada devreye “720pDiziFilmizle” devreye giriyor. 19 Nisan 2019 tarihinde yayın hayatına başlamış ve hizmet vermeye başlamış bir site, gerçekten çok kaliteli. Çok ama çok hızlı büyüdü ve büyümeye devam ediyor. Şaşırtıcı hızı, kullanımı kolay ara-yüzü ve hatasız çalışan Dizi & Filmleri ile dikkat çekiyor. Ayrıca sitede hiç reklam yok!

Sitenin yöneticisi gerçekten tecrübeli birisi; 2010-2012, 2014, 2016-2017 yıllarında farklı farklı Dizi ve Film izleme sitelerinde görev yapmış ve kendisi de siteler kurmuştur. Bu sebeple kullanıcıları iyi tanıyor ve ne istediklerini biliyor. 720pDiziFilmizle yönetimi; para kazanmaktan ziyade, ziyaretçilerini nasıl memnun edeceklerini düşünüyor. Çünkü bu onların için daha önemli. Zirveye oynuyorlar, tüm yorumlara cevap veriliyor ve tüm E-Posta veya iletişim mesajlarına cevap veriliyor. Sürekli olarak yeni içerik ekleniyor ve site gelişiyor.

Genel olarak 2016-2019 arasında çekilmiş Film ve Dizilere öncelik veriliyor diyebiliriz. Site yönetimi geçmişten ziyade daha çok “hit” ve “güncel” içerikleri ön-planda tutuyor. Popüler Dizilerin yeni bölümleri veya yeni çıkmış bir Filmi ilk olarak bu siteden izleyebilirsiniz! Hepiniz davetlisiniz!

Site: 720pDiziFilmizle.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir