Güncel

Garantili Plastik Ürün İmalatı

Plastik yaygın bir kullanım alanı olan ham maddedir. Günümüzde hemen hemen her sektörde kullanım alanı olan plastiğin işlenerek şekil alması ve tüketiciye sunulması için firmalara ihtiyaç duyulur. Depa plastik 1985 yılından bu yana plastik sektöründe hizmet veren güvenilir bir firmadır. Firma yüksek bir iş disiplini ile çalışır. Müşterilerinin talepleri doğrultusunda mevcut tasarımı hazırlar ya da yeniden bir tasarım yaparak 3d çizimi ile birlikte gramajı ve ürün fiyatlandırması hakkında ayrıntılı bilgiyi müşteriye sunar.

Plastik Enjeksiyon Fason Baskı

Depa plastik firması alanında deneyimli personelleri ile birlikte plastik enjeksiyon fason baskı işini uzun yıllardır yapar. Bunun için önce plastik ürünleri kalıba koyar. Sıkıştırılan plastik kalıbın şeklini alır. Daha sonra kalıptan çıkan ürün kullanıma hazır hale gelir. Firma farklı boyut ve tasarımlarda üretim yapar.

Kalıp Modelleri

Firma çok farklı ürünler için kalıp hazırlar. Bunlar arasında yer alan plastik kalıp imalatı için mutlaka firma ile irtibat kurunuz. Firmanın hizmetlerinden yararlanmak için www.depaplastik.com.tr adresini ziyaret ediniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
mersin escort bayan
Kapalı