şişli masöz beylikdüzü masöz

Esenyurt Halı Yıkama

Halılarınızın hijyenik olması ve sağlıklı bir yaşam için esenyurt halı yıkama ile halılarınızı yıkatabilirsiniz. Her an üstünde gezilen, yemek yenen, uzanılan halılarda aynı zamanda çocuklarınızın oynadığınız düşünürseniz ne kadar kirli olduğunu daha iyi fark edeceksiniz. Evinizin atmosferini değiştirmek için sık sık halılarınızı yıkatarak hijyenik ve temiz bir ortam sağlayabilirsiniz.

Kaliteli Hizmet

Halı yıkama fabrikamız sizin için halı yıkama sürecini başarıyla yönetecektir. Arzunuz doğrultusunda evinizden alınan kirli halılar, servislerimiz ile esenyurt halı yıkama fabrikası tesisimize getirilecektir. Teknolojik olarak üstün donanıma sahip tesisimizde halılarınız önce yıkanacaktır. Yıkama aşamasında antialerjik deterjan kullanımı ile sağlığınıza da özen gösterilecektir. Tüm kirlerden arınan halılar artık güzelce durulanacak ve deterjandan da arındırılacaktır. Halılarınız dezenfekte bir şekilde kapalı alanda kurumaya bırakılır. Kuruyan halılar en kısa sürede adresinize yeniden teslim edilir.

Profesyonel Kadro

Firmamız bünyesinde çalışan tüm kişiler özenle seçilmiş kişilerdir. Alanında bilgili, deneyimli ve sorumluluk sahibi kişilerle çalışmaktayız. Böylece halı yıkama aşmasının tüm süreçleri başarılı ve profesyonel bir şekilde ilerlemektedir. Teslimatlar tam zamanında ve başarılı bir şekilde yapılmalıdır.

Diğer Hizmetler

Firmamız tarafından yalnızca halı yıkama yapılmamaktadır. Aynı zamanda yastık, yorgan, battaniye ve perde gibi ürünlerin yıkanması da yapılmaktadır. esenyurt koltuk yıkama hizmetimiz de mevcuttur. Bu sayede yalnızca halılarınız değil, evinizdeki pek çok eşya temizlenecek ve hijyenik olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat