şişli masöz beylikdüzü masöz
Erkekte meme büyümesi tekrarlar mı ?

Erkekte meme büyümesi tekrarlar mı ?

Jinekomasti ameliyatlarında devletin bir katkısı oluyor mu ? devlet hastanelerinde jinekomasti ameliyatı olunabilir mi ? 

Jinekomasti ameliyatı meme estetiği ameliyatlarından  olduğu için devlet bu ameliyatı karşılamaz. Özel sigorta şirketleri de bu ameliyatı karşılamıyor. Bunun nedeni de özel olması zaruri bir durum olmamasıdır. Tamamen keyfi olduğundan devlet bu ameliyatlar için ödeme yapmaz katkıda da bulunmaz. Ayrıca devlet hastanelerin estetik plastik bölümlerin de ücretsiz olarak bu ameliyat yapılmıyor diye biliyorum. Fakat araştırmak isteyenler araştırabilirler. Devlet hastanelerin de yapılan işlerinde ne kadar sağlıklı ve düzgün olacağı tartışılır tabi ki. 

Erkekte meme büyümesi tekrarlar mı ? 

Erkeklerde meme büyümesi ameliyatı olduktan sonra tekrar mememde büyüme olur mu diyen hastalarımız oldukça fazla. Onların içini rahatlasın bir daha olmanıza gerek yok. Teknik olarak yağ dokusunda fazla sıvı yağlarda dışarı alındığı için, ameliyat tekrar istemez. 

Fakat sizde aşırı kilo alıp verme son bulmazsa, eğer siz vücut dengesi ile oynayan ilaçları kullanırsanız memenizde büyüme olmaz diyemeyiz. Bu yüzden ameliyatı olduktan sonra kişi kendine özel göstermeli dikkat etmelidir. Zorunlu olarak kullanılan kanser ve hormon ilaçları tabi ki konumuz dışındadır. Zaruri olarak yapılan tedavilerde zaten memenin büyümesi düşünülmez. Zaten bu tarz ilaçların tüketimi sonrasında memede tekrar küçülme olacaktır. 

Zty Estetik Türkiye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat