Bakırköy İlçesinde Teknik Servis Hizmeti Office Market

 

Elektronik cihazlar bir girdi, tam girdi insanların yaşamında. Bugün artık her şeyi insanlar tatilde, evde bile olsa canları istediği zaman cep telefonları, masa üstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, tablet gibi cihazları aracılığı ile hallediyor. Ama hiç beklenmedik bir anda bu cihazlarda bazen kullanıcı hatası, bazen ani elektrik kesintilerine bağlı ya da bir başka nedenden ötürü sorunlar yaşanabiliyor. Böylesi durumda da insanın eli ayağı birbirine karışıyor. Ne yapacağını bilemiyor. İşte böylesi durumlarda mutlaka alanında en doğru teknik servise gidilmesi gerekir.

 

Tüm Markalar İçin Tek Adres

Eğer siz de İstanbul gibi dünyanın göz bebeği olan bir kentte yaşıyor iseniz sizin için en doğru, en güvenilir adres Office Market. Çok farklı markaların tüm ürün ve modelleri için kesintisiz hizmet veriyor. Firma Bakırköy ilçesinde bulunuyor. Örneğin Bakırköy Samsung Servisi olarak hizmet verirken Japonların birçok elektronik alanda öncü bu firmasının tüm bilgisayar, tablet vb. ürünleri için cihazda yaşanan sorun ne olursa olsun çözüm sunuyor. Monitör arızaları, batarya problemleri, işletim sistemi problemleri ya da basit menteşe sorunu bile olsa.

Aynı şekilde Bakırköy Lenovo Servisi olarak da Lenovo markasının tüm ürün ve modelleri için doğru adres. İster mekanik arıza olsun, ister elektronik fark etmeksizin. Bakırköy Acer Servisi deyince de hem Bakırköy ilçesinde hem de civarında akla gelen ilk servistir. Zira Acer biraz daha yapısal olarak benzerlerine benzemediğinden özel çözümler sunar.

Office Market Garantisi

Office market üstte belirtilen markalar için teknik servis hizmeti vermesinin yanında kartuş dolum ve satışı da yapar. Keza benzer durum toner dolum ve satışı için de geçerli olan bir durumdur. Fiyatlar açısından bakıldığında son derece uygun fiyatlar ile çalışır. Markası ve modeli fark etmeksizin fotokopi, faks ve yazıcılar içinde çözümler sunar. Tüm markalar için alınan teknik servis ücreti aynıdır. Ama eğer parça değişimi olur ise o zaman değişen parçanın markasına ve modeline göre ücretlendirme yapılır. Alanında tüm yetki ve izinlere sahip olan bir firmadır. Bu bağlamda da güvenle hizmet alımı yapılır. Müşteriyi bekletmez. Garantili parça değişimi yapar.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir