Detaylı Halı Yıkama

Halı yıkama işini artık halı yıkama fabrikaları yapmaktadır. Yıkama işleminden önce toz alınması ve halının cinsine göre temizlik ürünü kullanılması gerekir. Firma Ankara halı yıkama şirketleri bünyesinde garantili yıkama hizmeti veren bir firmadır. Lekelere uygun doğal deterjanlar ile müdahale eder. Firma halılarınızı size uygun olan bir saatte alır ve teslim etmek için yine sizden randevu talep eder.

Kış Aylarında Halı Yıkama Yapılır Mı?

Halı yıkama sadece yaz aylarında olur inanışı tamamen yanlıştır. Evde çocuk olması veya evcil hayvan olması halıların zamanından önce kirlenmesine neden olabilir. Çankaya halı yıkama firması yaz kış mevsim ayırt etmeden yıkama hizmeti vermektedir. Dilerseniz halılarınızın saçak kısımlarını tamir ettirme gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Halı Yıkama Hizmeti Nasıl Verilir?

Halı yıkama işlemi uzman ekip tarafından ve geniş bir alanda yapılması gerekir. Firma her ailenin halısını ayrı havuzlarda yıkayarak hijyene önem verir. Kullanılan temizlik ürünü halılara zarar vermez ve insan sağlığını tehlikeye atmaz. Birçok halı yıkama firmasında kimyasallar kullanılırken Ankara halı yıkama firması doğal ürünler tercih etmektedir. Yaz aylarında halıları kurutmak için açık alan tercih edilirken kış aylarında kurutma odalarında kurutma işlemi yapılmaktadır. Temizliği yapılan halılar teslim edilmek üzere poşetlerle kaplanır ve servis işlemi başlar. Firmanın halı yıkama hizmeti dışında koltuk yıkama ve dilerseniz evde halı yıkama hizmetleri de vardır.

http://www.ankarahaliyikamafabrikalari.net/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir