şişli masöz beylikdüzü masöz

Sigortalı Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

 

Taşınmak birçok insanın gözünde büyüyen ve neredeyse kabusu olan bir durumdur. Hele ki taşınacağınız yeni eviniz bulunduğunuz kentte değilse yani eşyalarınızı şehir dışına taşımak zorundaysanız kaygılar biraz daha artmaktadır.

Ancak tüm bu kaygıları firmamızın güvenilir araçları ve ekibi ile sigortalı hizmetlerimizle sizin için ortadan kaldırıyoruz. Özellikle şehir dışına taşınma durumunda sigortalı şehirlerarası evden eve nakliyat firmaları ile çalışmanız daha büyük bir önem taşımaktadır.

Şehirlerarası nakliyat konusunda güvenilir ve korunaklı bir şekilde hazırlanan eşyalarınızın zarar görmeden yeni evinize ulaşmasını sağlıyoruz. Ardından hangi şehre gidilecekse eşyaların kapasitesi ve gidilecek şehrin uzaklığı göz önüne alınarak uygun araçlarımızla nakliyat işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Firmamızla Bağlantıya Geçtiğinizde Yaşayacağınız Taşınma Aşamaları

  • Nakliyat hizmetlerinde ekibimiz öncelikle evinize gelerek ev içerisinde bulunan eşyalarınızı inceler. Bu inceleme sonucunda taşıma esnasında gerekli olan ekipmanlar ve malzemeler belirlenir.
  • Ardından taşınma için sizinle birlikte bir gün ve saat belirlenir.
  • Ve taşınma günü geldiğinde evinizi incelemek için geldiklerinde gerekli olduğunu düşündükleri tüm ekipmanlarla işe başlarlar. Öncelikle eşyalarınız tiplerine göre ayrı ayrı paketlenir. Buradaki en büyük amacımız taşıma sırasında eşyalarınızın daha rahat taşınması ve zarar görmemesidir.
  • Taşıma esnasında büyük olan eşyalar parçalara ayrılarak kolilere konulur.
  • Özellikle şehirlerarası uzak mesafelere yapılacak nakliye işlemlerinde taşıma ve yol esnasında eşyalarınız herhangi olası bir zarara karşı sigortalanır. Bu sigortalama işlemi sayesinde eğer taşıma sırasında eşyalarınızdan herhangi birisi zarar görecek olursa, oluşabilecek olan zarar sigorta şirketi tarafından karşılanır. Bu anlamda da sigortalı şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti büyük bir önem taşımaktadır.
  • Taşınılacak olan yeni eve gelindiği zaman personelimiz aynı hassasiyetle eşyalarınızı araçtan indirir.
  • Dolap, yatak, masa, konsol gibi sökülerek taşınan parçaların yeniden montajını ve kurulumunu yapar.
  • Beyaz eşyalarınız yerlerine yerleştirilerek kurulumları gerçekleştirilir.
  • Eşyalarınızın tamamı eve konulduğu ve montajları gerçekleştirildiği takdirde hizmetimiz tamamlanmış olur.

 

Sigortalı ve Huzurlu Taşınma

Eğer siz de firmamızın sigortalı şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız çağrı merkezimizle iletişime geçerek deneyimli personelimizin inceleme yapması için randevu talep edebilirsiniz. Böylelikle gözünüzde büyüttüğünüz taşınma işini profesyonel ellere teslim ederek yeni evinizin tadını çıkarabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat