şişli masöz beylikdüzü masöz

Motivasyon Kaynağınız Olacak Adam: Okan KARACAN

Başarılı iş adamı Okan Karacan geçmişten günümüze birçok TV Showlarında boy göstermesiyle ünlenmişti. İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu olan Okan Karacan Girişimci ruhu ile ön plana çıkan bir isimdi. Küçük yaşlarda başlayan şöhret olma isteğine Erdal Altınay ile tanışarak ilk adımlarını atmaya başlamıştır. Senkron TV, Şakamatik, Alo Olimpiyat, Sabah Neşesi, Gamlı Baykuş ve Şakarazzi gibi birçok programın yapımcısı, sunucusu ve oyuncusu olmuştur. Sürekli olarak devam eden öğrenme azmi ile beraber Aşçılık üzerine “Cant Cook Wont Cook” isimli programı hazırlamasıyla beraber aşçılık okuluna gitme fırsatı yakalamıştır.

Reklamcılık sektöründe profesyonel anlamda önemli başarılar yakalayan Okan Karacan eşi Zeynep Karacan ile bu sektör sayesinde beraber çalışarak tanışmışlardır. Fazla kilolarından kurtulma isteği ise dünyaya gelecek yeni oğlunu daha farklı sağlıklı bir baba olarak karşılama isteği ile beraber mide küçültme ameliyatını başarılı şekilde tamamlayarak eski halinden artık hiç eser kalmayan başarılı iş adamı yaptığı geliştirdiği projelerle beraber insanlara motivasyon kaynağı olmakta. Reklam hizmeti sektöründe başarısını kurumsallaştırmaya karar veren Okan Karacan “ONKA MEDYA” şirketini kurarak birçok alanda kaliteli hizmet veren ajansını geliştirmeye ve daha ileriye götürmeye devam eden Okan Karacan 1936 Uzunköprü Köftecisini de satın alarak ticaret alanında ne kadar başarılı yeniden gösteriyor ve İstanbul’da 10 adet daha şube açmayı düşünüyor.

Yaptığı çalışmalar hayatında ki çalışma azmi ve girişimci ruhu hiç sönmeyen bir adamın başarısız olma gibi bir şansı yoktur. Başarı onu arayanı bulur, Okan Karacan başarıyı her zaman kovalayan bir isim olarak insanlara örnek bir azim örneği olmaktadır.

-Daha fazlası için : okankaracan.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat