şişli masöz beylikdüzü masöz

Ev Taşıma

 

Ev taşıma oldukça zahmetli bir iştir. Bu işinde her alanda olduğu gibi profesyonelleri vardır ve ev taşıma işini de profesyonel bir ekibe teslim etmek en doğru seçimdir. Çünkü her eşyanın uygun bir şekilde paketlenmesi ve nakliye aracına yerleştirilmesi gerekir. Firma yaklaşık 22 yıllık ev taşıma sistemi tecrübesini modern taşıma yöntemleri ile harmanlayarak eşyalarınızı güvenli bir sistem ile nakletmektedir. Firmanın verdiği hizmetler hakkında bilgi almak ve sizin ihtiyacınız olan hizmeti satın almak için www.gemicioglunakliyat.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz. Kartal evden eve nakliyat firması Türkiye’nin her iline hizmet götürüyor.

Parsiyel Paketleme ve Taşıma

Parsiyel paketleme diğer adı ile yükleme biden fazla firmanın ya da kişinin eşyasının aynı nakliye aracına yerleştirilmesi işlemidir. Parsiyel taşıma kara yolu, hava yolu, demir yolu ve deniz yolu ile yapılabilir. Ümraniye evden eve nakliyat sizlere hem ekonomik hem de güvenilir fiyatlar veren bir firmadır. Firma eşyalarınızın taşınması işlemine başlamadan önce iki taraflı güven temeline dayalı bir sözleşme imzalamaktadır. Sözleşmeye eşyalarınızın taşınması sırasında yaşanabilecek sorunlarla ilgi madde eklemesi yapabiliyorsunuz. Parsiyel taşımada araca eşyası yüklenen tüm şahısların onayı alınıyor. Fiyatlar konusunda bilgi almak için firma ile iletişime geçiniz.

Neden Gemicioğlu Firmasını Seçmeliyim?

Taşımacılık oldukça kapsamlı ve profesyonel bir ekip ve teçhizat gerektiren bir sektör haline gelmiştir. Firma Pendik evden eve nakliyat teknolojinin gerekleri olan asansörlü nakliyat sistemi ile eşyalarınıza zarar vermeden taşınmasını sağlıyor. Garantili depolama alanları ve sigortalı taşımacılık hizmeti veren firma müşterilerine piyasadaki en uygun fiyatı veriyor. Firma ürünlerin taşınması sırsında oluşabilecek hasara karşı gereken tedbirleri alıyor. Firma taşınacak ürünler için öncelikle bir uzman personelini göndererek taşıma planı oluşturur ve bu doğrultuda sizlere fiyat verir. Detaylar için firma ile görüşebilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat