şişli masöz beylikdüzü masöz

Eskişehir Oto Ekspertiz Güvenilir Otomobilde Adresiniz

 

Bir konu üzerinde teknik bilgisi olan ve bunu kullanmaya yetkisi olan uzmanlara eksper denilmektedir. İkinci el bir otomobil almak istediğinizde ise başvuracağınız usta ve ekip yine teknik cihaz ve ekipmanlarıyla otomobili detaylı olarak incelemekte ve aracın durumu hakkında görüş bildirip rapor vermektedir.

Özellikle ikinci el otomobil pazarında ekspertiz raporu almak her türlü güvenliğiniz açısından gereklidir.

Eskişehir Oto Ekspertiz, bu konuda size tam garantili hizmet sunmaktadır. İşte, ikinci el otomobil alırken sadece araç hasarı değil araçla ilgili tüm bilgileri alabileceğiniz tutanaklara verilen isim oto rapordur Oto Rapor Eskişehir olarak da biz sizlere en detaylı raporu vermekteyiz.

Eskişehir Ekspertiz araç kazasız ve tüm bakımları yaptırılmış olsa dahi tüm incelemeyi titizlikle yapar. Kilometre ayarları incelenir. Onarılmış yama tamir edilen veya tamamen değiştirilen parçalar ve otomobilin tüm işleyen aksamının durumu Eskişehir TSE Belgeli Oto Ekspertiz tarafından kısa sürede tarafınıza raporlanır.

Eskişehir Oto Ekspertiz öncelikle tarafsızdır ve güvenilirdir. Aracın ileride çıkabilecek parça arızalarına karşı sizi bilgilendirir. Aracın ve önemli parçalarının size sorun çıkarmadan ne kadar süre ile çalışacağını detaylı olarak sunar.

İkinci el otomobil alırken sadece aracın yaşı görüntüsü modeli ya da motoru değil tüm aksamının incelenmesi sizi ileride doğacak her türlü zarardan korumaktadır. Eskişehir TSE Belgeli Oto Ekspertiz size ileride doğabilecek her türlü sorunu bu raporda belirtmeye garanti vermektedir. Ayrıca varsa araca ait kaza ve hasar raporları da bir tutanak ile rapora eklenmektedir.

Oto rapor Eskişehir sadece Eskişehir’den değil tüm illerden gelen araçlar için de randevu sistemi ile hizmet vermektedir. TSE standartlarında ölçme ve kalibrasyon teknikleri kullanan Eskişehir Ekspertiz dünyanın en iyi marka test ekipmanlarını kullanmaktadır. Fren, 4×4 ve Lift testleriyle özellikle on yıl ve üzeri araçlar için tam test prosedürü uygulayan Eskişehir Oto Ekspertiz aldığınız aracı güvenle kullanmanızı sağlar.

Size aldığınız araçla ilgili net, doğru ve garantili bilgi veren Eskişehir Oto Ekspertiz tamamen bağımsız güvenilir ve tarafsız bir firmadır. Sektördeki iddiamız ile size vereceğimiz hizmet en yakın rakibimiz olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat