Aykut Kocaman Görevini Bırakacak Mı?

 

 

Fenerbahçe Spot Kulübünün Teknik Direktörü görevindeki Aykut Kocaman, deplasman içerisinde Osmanlıspor ile 1 – 1 skorla berabere kalmış oldukları maçın sonrasında gerçekleştirdiği açıklama içerisinde,Piabet      ”Ortada çok ciddi bir başarısızlık mevcut. Kendi adıma üstüme düşen faturayı da  ödemiş olacağım” diyip, istifa edecek olduğunun sinyallerini de verdi.

 

Karşılaşmanın sonrasında basın toplantısında konuşma yapan Kocaman, Kayserispor maçında yer alan senaryonun skor açısından benzerini yaşamış olduklarını açıkladı.

 

Kocaman, 11 hafta içerisinde 17 puan toplamış olduklarını hatırlatıp, ”Fenerbahçe Spor Kulübü için çok fazla katlanılır ve kabul edilebilir bir hal değil. Çok ciddi bir başarısızlıktır. Pia bet Ortada büyük bir başarısızlık bulunuyor. Bu gerçekleşen başarısızlığın faturası ise tamamen bana ait. Ben ise gerekeni en kısa sürede yapacağım.” ifadeleri ile konuştu.

 

Öte yandan Aykut Kocaman bu seviyede bulunan takımın ve  de oyuncuların bu kadar çok hata yapmamasının gerekli olduğunu açık bir şekilde ifade etti

 

Kocaman, maçın hemen sonrasında kulüp .Casino siteleri  yönetim kurulunun üyesi  olan Ali Yıldırım ile toplantı gerçekleştirmiş oldukları iddiasını da yalanladı.

 

Yönetim içerisinden göreve devam konusunda bir istek gelir ise nasıl davranacak olduğu da sorulmuş olan Aykut Kocaman açıklaması içerisinde; ”Bu fazlası ile net, gereken ne ise onu yapacağım.” ifadelerine yer vererek sözlerini de bu şekilde tamamladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir