şişli masöz beylikdüzü masöz

White Time ile Sağlıklı Dişler


 Beyaz olmayan dişlerin görüntüsü kişiyi gülerken rahatsız etmesinin yanı sıra, çevresindekilere de kişi hakkında hoş olmayan düşünceler uyandırabilir. Ağız dolusu ve rahatça gülmeyi sevenlerin en büyük istekleri arasında ışıl ışıl ve ferah olan dişlerdir. White time, temiz bir gülüşü sevenlere özel olarak geliştirilen bir diş beyazlatıcısıdır. White time jel kıvamında ve % 100 organik bir üründür. Jel kıvamında üretildiğinden dolayı yumuşak ve akıcı bir ürün olan bu ürünün dişleri çizme gibi bir riski bulunmamaktadır.

 White Time içeriğinde diş sağlığı ve beyazlaması için vitamin ve mineraller bulunmaktadır. Avrupa’da oldukça sık tercih edilen diş beyazlatma konusunda iddialı olan ürün  artık Türkiye’de de satışı yapılmaktadır.

White Time ile Sarı Dişler Kabus Olmaktan Çıkıyor

 İlk kullanımdan itibaren etkisinin gözlemlenebileceği vaat edilen White Time, kullanıcılarının diş beyazlatıcı seçiminde tamamen organik oluşundan dolayı ilk tercihlerinden biri haline gelmiş bulunmaktadır. Diş yüzeyinde oluşmuş olan sarı tabakayı kısa süre içerisinde yok ederken, kimyasal içermediğinden dolayı diş minesine zarar vermez.

 Organik içeriği ile White Time, ağızdaki kötü kokuya neden olan bakterileri yok ederken aynı zamanda da ardında bembeyaz dişler bırakmaktadır. Düzenli kullanımda yedi gün sonunda beyaz dişlere sahip olunurken aynı zamanda diş kaybının da önüne geçilebilir. Temiz ve güvenilir ambalajı sayesinde akma ya da patlama riski bulunmadığından seyahatler için çantada rahatlıkla taşınabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat