şişli masöz beylikdüzü masöz

Mardin’de Erdoğan’ın Konuşması

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Tayyip Erdoğan seçim çalışmaları çerçevesinde önce Şanlıurfa’da sonra Mardin’de açıklamalar yaptı.

Erdoğan, Kandil Harekatı ile ilgili, “Kandil’de 10 önemli noktayı vurduk. İkincisinde yine bir operasyon ve toplantı halinde Kandil’deki lider takımını hallettik.” ifadelerini kullandı. Erdoğan, daha önce, “Bunları toplantı halinde vurduk, ilerleyen günlerde durumu açıklayacağım” demişti.

Erdoğan Urfalılara “Siz varil bombalarından kaçan Suriyeli kardeşlerimize ensar oldunuz. Şanlıurfa zaten şanlıydı, şanına şan katacak. Size zorluklar kattığını da biliyorum. Ama sizden biraz sabır istiyorum. Adım adım bu durumu çözüyoruz. Şanlıurfa’nın yanındaki fitne kazanları devireceğimiz vakit çok yakın.” şeklinde seslendi.

”EL BAB’DA FAKÜLTE AÇIYORUZ”

Erdoğan, “Harran Üniversitesi, Türkiye Maarif Vakfı ve YÖK beraber çalışarak şimdi El-Bab’da Uygulamalı Bilimler Fakültesi açıyoruz. Erdoğan Şanlıurfa’da şehir hastanesini 2021’de açacağız. İzletin bakalım benim Şanlıurfalı kardeşime, bir görsünler şehir hastanelerini. Şanlıurfa’yı hızlı trenle bağlıyoruz. Bir oylama yapalım, istiyor musunuz? Adaylardan birisi hızlı treni istemiyormuş. Neymiş, hızlı trenler göçü hızlandırırmış vah zavallı. Bunlara kanı arabası verelim.” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat