bagcilar escort

Beyonce Kızına Mevlana’nın İsmini Verdi

Ünlü şarkıcı Beyonce ve eşi Bay Z’nin yeni doğan bebeklerine verdikleri isim dikkatleri çekti. Ünlü çiftin bebeklerinin kesin olarak doğduğuna dair bir bilgi bulunmazken, çiftin bebeklerinden birisine Mevlana’nın ismi olan Rumi’yi koyduğu ifade edildi.

Çiftin 5 yaşında Blue Ivy adında bir kız çocukları olduğu biliniyor. Bir süre önce ikiz bebek beklediklerini açıklayan ünlü çiftin bebeklerini dünyaya getirip getirmediği hakkında ise henüz kesin bir bilgi bulunmuyor.

İkizlerden Birine Mevlana’nın İsmi Verilecek

Ünlü çiftten gelen son haber ise ikizlerine buldukları isim yönünde oldu. Beyonce ve Jay Z’nin ikizlerine Rumi ve Sir Carter isimlerini koymaya karar verdikleri belirtilirken, söz konusu isimlerin başkaları tarafından kullanılmaması için ticari tescil altına aldıkları da ifade edildi.

35 yaşındaki ünlü şarkıcı Beyonce’un ikizlerini Holywood’da bulunan malikanesinde dünyaya getirmek istediği ve sırf bunun için evinin bir odasına 4,5 milyon liralık tıbbi  malzeme doldurduğu öğrenildi. Çift hakkında 2 hafta önce bebeklerini kucaklarına aldıkları yönünde açıklamalar gelse de bu bilgi henüz doğrulanmadı. Doğum haberi gelmeyen bebeklerin isimleri ise kesinleşti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir