şişli masöz beylikdüzü masöz

Milyonlarla Miting Yaptı!

24 Haziran öncesi son üç mitingini üç büyük kente ayıran İnce Gündoğdu Meydanı’nda yaklaşık 2 milyon İzmirliye seslendi. Daha önce Çiğili’de bir programda koruması tarafından sahneden itilen İsmail Kalkan isimli vatandaş da İnce’ye çiçek verdi.

İnce özetle şunlar söyledi:

Muharrem İnceye İzmirde büyük ilgi: Kadro hazır zımba gibi bir ekip var

49 GÜNDE 105 MİTİNG

“Bu 49’uncu günüm. 49 günde 105’inci mitingimiz. Günlerdir konuşuyorum ama medya vermemekte ısrarlı. Hele hele bir TRT var, parayı bizden alıyor Tayyip Erdoğan’ın borazanlığını yapıyor. Sizden bir şey istiyorum, telefonlarınızla canlı yayın yapın. Bir yanda Tayyip Erdoğan medyası bir yanda sizin medyanız.

Muharrem İnceye İzmirde büyük ilgi: Kadro hazır zımba gibi bir ekip var

EMEKLİ CUMHURBAŞKANI MAAŞI YÜKSELECEK

İlk kez bir seçimin kaybedeni olmayacak. Benim cumhurbaşkanlığımda 81 milyon kazanacak. Kaybeden sadece anket şirketleri olacak. Tayyip Erdoğan bile kaybetmeyecek. Çünkü benim cumhurbaşkanlığımda dolar, faiz, enflasyon düşecek, milli gelir artacak emekli cumhurbaşkanının maaşı da yükselecek, o da rahat edecek.

Muharrem İnceye İzmirde büyük ilgi: Kadro hazır zımba gibi bir ekip var

HİÇ ŞANSINIZ YOK

İşe alımda liyakat esas alınacak. Kamuda görevli bürokratlara sesleniyorum. Eğer ehliyetle, liyakatla geldiyseniz hiçbir şeyden korkmayın, görevinize devam edeceksiniz. Ama kaymakamsanız, valiyseniz AK Parti İl Başkanı gibi çalışıyorsanız, sizin hiç şansınız yok. Recep Erdoğan ile Muharrem İnce arasında fark şu. Erdoğan saraylı, İnce milletin evladı. Erdoğan, halktan biri değil, garip gureba değildir. Milletin adamı değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat