şişli masöz beylikdüzü masöz
Marmaris’te 15 Temmuz darbe girişiminde çatışmanın yaşandığı iki oda korunuyor

Marmaris’te 15 Temmuz darbe girişiminde çatışmanın yaşandığı iki oda korunuyor

Muğla’nın Marmaris ilçe merkezine 8 kilometre mesafedeki Turban mevkisinde bulunan otelde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çalışma ofisi olarak kullandığı oda ile şehit koruma polisi Mehmet Çetin’in kaldığı oda, dört yıldır olduğu gibi muhafaza edildi.

KURŞUN İZLERİ HALEN DURUYOR

Otelin sahibi turizmci Serkan Yazıcı’nın talimatıyla kapatılan odalar müşterilere verilmezken, odalarda halen atılan kurşun ve el bombasının izlerinin olduğu kaydedildi. FETÖ üyesi askerler ile girdiği çatışmada şehit edilen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın koruma ekibinden polis memuru Mehmet Çetin’in kaldığı odada, sıkılan 40 kurşunun izleri tek tek numaralandırılmış durumda. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çalışma ofisinde de darbeci askerler tarafından sıkılmış 80’in üzerinde mermi izleri göze çarpıyor.

Marmaris'te 15 Temmuz gecesi çatışmanın yaşadığı iki oda korunuyor

İki odanın pencereleri açılan ateş sonucu kırık halde muhafaza edilirken, duvar ile içeride bulunan tüm eşyalarda kurşun izleri görülüyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çalışma ofisindeki toplantı odasında bulunan masa üzerinde A4 kağıtları ve dinlenme odasındaki seccade ile tespih de bırakıldığı yerde muhafaza ediliyor.

Marmaris'te 15 Temmuz gecesi çatışmanın yaşadığı iki oda korunuyor Marmaris'te 15 Temmuz gecesi çatışmanın yaşadığı iki oda korunuyorMarmaris'te 15 Temmuz darbe girişiminde çatışmanın yaşandığı iki oda korunuyor

Kaynak: DHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat